SON DAKİKA

Magazin

Uzman Psikolog, Başak Dikmen Ankara Jw Marriot’tan Bildiriyor…

AKOL Global Ankara’da görkemli bir lansman toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Uzman Psikolog, Psikoterapist, Aile Danışmanı Başak Dikmen lansman bilgilerini bizimle internet haber portalımızda paylaştı…

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) lider emlak geliştirme ve gayrımenkul şirketlerinden olan AKOL Global, Ankara’da görkemli bir lansman toplantısı gerçekleştirdi.

Uzman Psikolog, Başak Dikmen; “ AKOL Global Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Şanal’ın, ‘Kıbrıs Sizin Eviniz. Gelin Ev Sahibi Olun’ diyerek başlattığı ve şirketin hali hazırda devam eden 8 projesini tanıttığı programın adresi, Ankara JW Marriot Otel oldu” dedi.

“Başak Dikmen”, Pazarlama Direktörü Özgür Koca’nın  Kuzey Kıbrıs’ın yatırım için ideal bir bölge olduğunu veya Türk yatırımcıları bu fırsatlardan yararlanmaya davet ettiğini belirterek; ” Yeni nesil yaşam alanları sunduğu projelerini Ankaralılara tanıtan AKOL Global. Ankaralıları KKTC’de ev sahibi olmaya davet etti. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) emlak veya inşaat sektörünün önde gelen şirketlerinden olan. AKOL Global, Türk yatırımcılara yönelik başlattığı ve Kıbrıs’ta ev sahibi olmaya davet ettiği etkinlikler serisine. Antalya’dan sonra Ankara’da da devam etti” dedi

KIBRISTA AVANTAJLI PROJELER…

Kuzey Kıbrıs’ın dünyaca ünlü Forbes Dergisi tarafından dünyanın en iyi sahil yatırım bölgesi seçildiğini de anımsatarak Başak Dikmen  Koca’nın sözlerine yer vererek “Kıbrıs bir ada ülkesidir. Toprağın sınırlı olması hasebiyle fırsatlar da kısıtlıdır. Ayrıca Türk yatırımcısını bu avantajlı projelerden yararlanmaya davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Başak Dikmen lansman hakkında sözlerini şu şekilde noktalayarak; “Daha sonra Projeleri basın mensupları ile paylaşan AKOL Global Pazarlama Direktörü Özgür Koca, Salamis Holiday Homes, Dolce Vita, Sea Front, AKOL Marine, Karpaz Peninsula, Dolce Mare, AKOL Villas. Esentepe Exclusive adlı projeleri hakkında bilgi verdi.

 

İlgili Haberler