SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşet

Çikolata Kadının Ürünleri Artık Her Yerde…

Elif Aslı Yıldız Aktüel Fındık Şöleni insertlerinde 5 farklı ürününü müşterileri ile buluşturdu…

Patiswiss CEO’su Elif Aslı Yıldız namı diğer çikolata kadın  Aktüel Fındık Şöleni insertlerinde 5 farklı ürün ile müşterilerini buluşturdu.


Lezzet dolu haftayı Patiswiss ile geçireceğiz diyen Elif Aslı Yıldız; “ 16 Ocak Salı’dan itibaren  Aktüel Fındık Şöleni insertlerinde 5 farklı ürünümüz ile sizleri market raflarında buluşturduk.

HABER: Ali Fikret

BİM için ürettiğimiz bir ürününü oğlum Demir ile özel sosyal medya hesabımızdan geçtiğimiz günlerde tanıttık. Bu ve diğer ürünlerimizi Türkiye’nin her yerindeki BİM mağazalarında bulabilirsiniz. Bu kavanozun içerisinde güzel ülkemin %50 Giresun Fındık’larından ürettiğimiz içerisinde yalnızca üç bileşenden oluşan bir şaheser var. Bayılacağınıza eminim, mutlaka deneyin” dedi.


Elif Aslı Yıldız Uyardı
Ayrıca Piyasada sahte ve kalitesiz ürünlerin varlığından bahseden Patiswiss CEO’su Elif Aslı Yıldız, “Alışveriş eyleminin had safhada olduğu bu dönemde elbette ki bundan faydalanmak isteyen markalar olacaktır. Ancak bu markaların tüketicisini mağdur ettiği faaliyetlerin kendi geleceklerini güvenle inşa etmede pek çok problemle karşılaşacağı çok bariz. Bilinmesi gerekir ki tüketici hiçbir deneyimi unutmaz. Biz tüketici memnuniyetini vizyon haline getiren bir marka olarak her zaman en iyi ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Sahte ve kalitesiz ürünler tüketici güvenini sarsabilir ve genel olarak sektöre olan güveni olumsuz etkileyebilir” diye konuştu.

    

İlgili Haberler