SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşet

2024 güzelliğin yılı olacak

2024 güzelliğin yılı olacak

10 yıldır bayan güzellik sektörünün içinde olan ve yeteneği ayrıca işe bakışıyla haklı takdir toplayan Tuğba Avcı, 2024 güzelliğin yılı olacak iddiasında bulundu…

Türk kadınının her geçen gün kendine öz güveninin arttığını dile getiren Tuğba Avcı, bakım ve güzellik, aynada gördüğünüz kişi size bunu kazandırır vurgusunu yaptı.

Magazin dünyasının ünlülerinin bakımlı kadın yani kendine güvenen kadın bilincini kadınlara aşıladıklarını sözlerine ekleyen Tuğba Avcı, birçok kadının erkeklere örnek olarak bakım konusunda yönlendirdiklerini de sözlerine ekledi. Asrın mesleği olarak güzellik uzmanlığını işaret eden Tuğba Avcı, Bu işin profesyoneller tarafından yapılması çok önemli, mesleğimiz günden güne kendini yeniliyor her açıdan geliştirip yeni teknolojiler ile her daim gündemde kalıyoruz ifadesinde bulundu.

Mesleğinde işindeki başarısıyla kısa sürede tercih edilen güzellik uzmanları arasında listenin başında yer alan Tuğba Avcı “Sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyen herkesin güzellik uzmanına ihtiyacı var. Genetiğimiz elbette önemli ama doğuştan sahip olunan güzelliğin koruması ve bakımı bize emanet.

Yoksa hiç kimse lekeli ve sorunlu bir ciltle doğmuyor! Sağlıklı bir yaşam tarzı doğru beslenmeyi, formda kalmayı ve bol su içmeyi içerir, Güzellik vücudunuzun içine ne koyduğunuzla başlar, bu nedenle her gün dengeli beslendiğinizden emin olmamız gerekir.

Cilt, güneşin zararlı ışınları, hava kirliliği, stres, sigara dumanı, serbest radikaller, yanlış beslenme, makyaj, zararlı alışkanlıklar gibi birçok etkenden olumsuz etkilenir.  Korunması ise oldukça güçtür. Bu nedenle profesyonel bakımların, cilt sağlığı için önemi büyüktür” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler