SON DAKİKA

MagazinManşet

YELDA BAŞARAN SERDAR ORTAÇ’IN BULMACASINI ÇÖZDÜ.

YELDA BAŞARAN SERDAR ORTAÇ’IN BULMACASINI ÇÖZDÜ.

 

Uzman psikolog ve yazar Yelda Başaran sanat camiasının gönüllü Psikoterapisti olarak şu ana kadar birçok sanatçı dostuna Sağlıklı ve kaliteli yaşamyolculuklarında yol arkadaşlığı yaptı.

Şuan 20 yıllık dostu Serdar ORTAÇ’a da psikolojik danışmanlık yapan Yelda BAŞARAN Serdar Ortaç’ın BULMACASINI çözdü. Ve ona eski huzurlu günlerine doğru yolculuk yaptırdı.Başaran müzik duyguların kısa yoludur.Serdar ORTAÇKalbimize adeta antidepresan etkiler yapan duygularımızın Psikoterapisti bir hayat sanatçısıdır!Onun gibi böyle hayat Misyonu insanların duygusal hayatlarına dokunmak olan hassas ve Başarılı sanatçılar bir süre sonra kendini ne kadar ihmal ettiğinin farkında olmadan sadece üretmeye odaklanarak içinde ki huzuru kaybedebilir.Onların bu huzura tekrar buluşturmak onların BULMACASINI çözmektir. Sevgili serdarla biz bunu yaptık ve birlikte bir huzur yolculuğuna çıktık.

Son zamanlarda herkes onu kendini evine kapadığı için bunalımda olduğunu zannediyor. Halbuki biz serdarla yaptığımız terapiler sonucunda serdar’ın Yalnızlığı bunalım yaşattığı için değil huzur verdiği için seçtiğinin sonucuna vardık .Serdar Ortaç Bulmacasının anahtar şifresi HUZUR dur. Bundan sonra onun adına her şey çok güzel olacak .Sevenlerine müjdeler olsun dedi.

SERDAR ORTAÇ’A MUTLULUK SEPETİ ARMAĞAN ETTİ .

Yelda Başaran sağlıklı yaşamakta bir sanattır. Serdar ORTAÇ da  sanıldığı gibi sağlıksız değil oldukça sağlıklı beslendiğini dile getiren Başaran bizim işimiz de bir nevi ‘’mutluluk sanatı’’bugün serdarla bir arada olmamızın sebebi benim uzun zamandır ‘’Yelda başaranla iyi yaşam sanatı’’ adlı köşemde bir hayat sanatçısı olan Serdar Ortaç’ın  aslında ne kadar sağlıklı ve kalitelibeslendiğiniöyle zannedildiği gibi mutsuz değil mutlu olduğunun mesajını vermekti.

O yüzden bende bugün Serdar ORTAÇ’ı mutlu edecek gıdalardan oluşan bir mutluluk sepeti hazırlayarak kendisine armağan etmek istedim.

SERDAR ORTAÇ VE YELDA BAŞARAN

YAKINDA EKRANLARDA OLACAKLAR

Psikolog kimliği yanı sıra sunuculuk yönüylede takdir toplayan Yelda BAŞARAN Önümüzde ki günlerde Serdar Ortaçla terapiler sırasında beraber hazırladıkları bir televizyon projesiyle birlikte ekranda olacaklarının müjdesini verdi.

Ünlü psikolog ve sunucu Yelda Başaran hazırladıkları televizyon programının Serdar Ortaç’a ilaç gibi gelip en etkili Antidepresandan daha etkili olacağını vurguladı. Serdar Ortaç’ın annesi Nesrin ORTAÇ da uzman Psikolog Yelda Başaran’a Serdar’ın yanında olmanız bize güç veriyor .Ona iyi geldiniz İYİ Kİ VARSINIZ diyerek teşekkür ederiz dedi.

İlgili Haberler