SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

Mika Raun kaçırıldı diyorlardı! Cinsiyet değiştirdi…

Sosyal medya fenomeni Mika Raun yaptırdığı estetiklerle ve cinsiyet değiştirme süreciyle sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.

Kavuştuğu yeni görünümüyle herkesi şaşkına çevirmişti. Son günlerde Tayland’da bulunan fenomen Mika Raun cinsiyet değiştirme ameliyatı olduğu iddiasını doğruladı. Geçirdiği ameliyat sonrası sosyal medyadan paylaşım yapan Mika Raun gündem oldu.

17 Ocak 2024

Mika Raun Can sosyal medya paylaşımlarıyla ünlendikten sonra cinsiyet değiştirme sürecine girmiş ve kendini estetiklerle yeniden yaratmıştı. Sesini bile değiştiren fenomen bununla da kalmadı.

TAYLAND’DAN PAYLAŞTI

Önce alın, şakak, yanak, burun, dudak ve çenesinden geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüşen Mika Can Raun ardından ise göğüs ve kalça estetiği yaptırmıştı.

Fenomen Raun tüm operasyonları Türkiye’de olmadığını söyleyerek “Tüm işlemler için 2 buçuk milyon gitti” demişti.

Türkiye’de tamamlayamadığı sürecini fenomen Tayland’a giderek tamamladı. Mika’dan uzun süre hiçbir paylaşım gelmeyince, Tayland’a cinsiyet ameliyatı olmaya gittiği yönünde dedikodulara dair iddialar gündeme gelmişti.

En son gizemli sevgilisiyle Tayland’a gittikten sonra sırra kadem basan Mika Raun hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmıştı. Öldüğü bile iddia edilen fenomen aylar sonra paylaşım yaptı.

Hemşireleriyle beraber pozlarını paylaşan Mika Raun “Prensesiniz geldi” notuyla paylaştığı fotoğrafla cinsiyet ameliyatı iddialarını doğrulamış oldu.

İlgili Haberler