SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSporTeknolojiÜst ManşetYaşam

Yeni yıl coşkusu özel bir iş birliği

Tüm özel günlerin ilk akla gelen hediye destinasyonlarından Atelier Rebul’de yeni yıl coşkusu özel bir iş birliği ile başlıyor. 

AYŞE BURCU KAYA

Cansu Dere’nin marka yüzü olduğu Atelier Rebul, yılbaşı ruhunu yaşatan “The Essence of Celebration” temasına sahip hediye dünyasını tanıtan muhteşem bir iş birliğine imza attı.

TALİA KALPAKOĞLU

Büyüleyici ve ikonik koleksiyonların yaratıcısı Atelier Rebul, yaklaşan yeni yıl kutlamalarının coşkusunu en şık şekilde yaşamaya başlıyor.

CANSU DERE

Cansu Dere, Atelier Rebul marka yüzü olarak markanın ilk Yeni Yıl daha sonra da ikonik İstanbul Koleksiyonlarının tanıtım ve çekim faaliyetlerinde yer alacak.

SELMA ERGEÇ

Rebul Şirketler Grubu Co-CEO ve Atelier Rebul Kurucu Ortağı Nüket Filiba ve Cansu Dere ev sahipliğinde yapılan lansmana iş, sanat, moda ve cemiyet dünyasından Selma Ergeç,  Nur Fettahoğlu, Gizem Sabancı, Müge Boz-Caner Erdeniz, Beste Yurttaş, Mirela Cerica, Tolga Sezgin, İlkem Öztürk, Berrin Ak, Mina Karagülle, Mina Ceran, Burcu Şendir ve Ömer-Begüm Ballı gibi isimler katıldı.

NUR FETTAHOĞLU

YILBAŞI RUHUNU YAŞAMAYA DAVET EDİYORLAR

Atelier Rebul, hem Türkiye hem de global ölçekli bir yeni yıl kampanyasını uluslararası arenada da başarılı projeleri ile tanınan Cansu Dere ile birlikte yürütecek.

MİNA KARAGÜLLE

Atelier Rebul ve Cansu Dere iş birliği yeni yılda hediye verme sanatının eşsizliğini vurgulayan özel bir kampanya çekimi ile başladı.

İlgili Haberler