SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSpor

Geceye birçok ünlü isim katıldı

Cesaret, özgüven, şıklık ve konforu birleştiren yepyeni yerli lüks denim markası Jendue’nun lansmanı  Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşti. Mert Vidinli’nin ev sahipliğinde düzenlenen geceye birçok ünlü isim katılırken, markanın yüzü olan dünyaca ünlü model Faretta özel misafir olarak gecede yer aldı.

 FARETTA

Türk moda dünyasına, kadınlara kendilerini şık, cesur, özgüvenli ve rahat hissettirecek yepyeni bir denim markası katılıyor.

SAHRA CANSU YILDIRIM

AYSUN KABA

Sahra Cansu Yıldırım’ın kurucusu ve tasarımcısı olduğu sürdürülebilir, lüks denim markası ‘Jendue’nun lansmanı  Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşti.

AYŞEGÜL ULUÇ

Mert Vidinli’nin ev sahipliğini üstlendiği geceye Ceylan Çapa, Mihre Mutlu, Duygu Bal, Mina Ceran, Ece Vahapoğlu, Burcu Şendir, Bilge Yenigül, Eda Güzelcik, Yasemin Yürük, Ayşegül Uluç, Yasemin Öğün, İlkem Öztürk,

SAHRA CANSU YILDIRIM – DİLA TARAKAN

Rüya Büyüktetik, Sima Tarkan, Pelin Kaya  gibi moda ve ünlüler dünyasından birçok isim katıldı.

BİLGE YENİGÜN

CEYLAN ÇAPA

LANSMANA BİRÇOK ÜNLÜ İSMİN YANI SIRA DÜNYACA ÜNLÜ MODEL FARETTA DA KATILDI

SAHRA CANSU YILDIRIM – DİLA TARKAN – FARETTA

Markanın kampanya çekimlerinde yer alan, dünyada modaya yön veren 50 kadından biri seçilen ünlü model Faretta da gecenin özel konuğu olarak Paris’ten gelip lansmana katıldı.

DİLA TARKAN

Bugüne kadar Chanel, Bulgari, Messika gibi birçok ünlü markanın yüzü olan 25 yaşındaki başarılı model Faretta, Jendue ile olan işbirliği konusunda şunları söyledi:

SELİN GÖKÇADIR KALKAN – SAHRA CANSU YILDIRIM – KADRİYE UYSAL

“Dünyada birçok ünlü markayla bu zamana çalışmalarım oldu. Türkiye’den ilk kez Jendue markası ile bir işbirliği içerisindeyim. Böyle kuvvetli bir koleksiyonla ve böylesine başarılı bir kadın ekibiyle çalışmaktan dolayı çok mutluyum.” dedi.

DUYGU BAL

Aynı zamanda basından gelen sorulara da cevap veren Faretta, “Ben Hırvat olduğum için Türk kültürüyle bizim kültürümüzü birbirine çok benzetiyorum o yüzden burası ikinci memleketim gibi geliyor.  İstanbul çok güzel bir şehir, çok zengin bir mutfağı var. Özellikle baklavayı çok seviyorum.” dedi.

İlgili Haberler