SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSporÜst ManşetYaşam

Ünlü oyuncunun adını kullanarak dolandırıcılık yaptılar

Ünlü oyuncu Reha Özcan bir kişinin koçluk ve oyunculuk eğitimleri adı altında ismini kullanarak genç oyuncu adaylarını dolandırdığını duyurdu. Özcan ” adımı kullanarak oyunculuk eğitimi verdiğini söyleyen kişi için yasal süreç başlattık” dedi.

DurakMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın haberine göre Üç kız kardeş dizinde Sadık karakterini canlandıran Reha Özcan adını kullanarak dolandırıcılık yapıldığını söyledi. Özcan ” Kendini Mustafa Arslan adıyla tanıtan bir kişinin ismini kullanarak ve yalan beyanla oyunculuk ve koçluk eğitimleri organize ettiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Adı geçen şahısla hiçbir profesyonel kişisel bağlantım olmadığı gibi konu ile ilgili yasal süreç başlatacağını kamuoyuyla paylaşmak isterim.

Sosyal medya kanalları ile bu tür tekliflerde bulunan şahıs ve kurumlara lütfen itibar etmeyiniz. Tüm iletişimimin yalnızca profilimde paylaştığım menajerim sayın Gökhan Güneş ve Reyhan Özcan kumpanyası üzerinden sürdüğünü hatırlatmak isterim saygılarımla Reha Özcan” diyerek uyarıda bulundu.

İlgili Haberler