SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSporTeknolojiÜst ManşetYaşam

Top Model Of Universe 5 Kasım 2023 tarihinde İstanbul ‘da

Dünyanın en önemli organizasyonlarından biri olan Top Model Of Universe dünya finali 5 Kasım 2023 tarihinde İstanbul ‘da yapılıyor.

Yarışma başkanı Ali Durgut bu sene yarışmaya 39 ülkenin katıldığını ve bir çok ülkenin naklen yayın başvurusu yaptığını söyledi.

Top Model Of Turkey yarışmasınında sahibi olan sayın Durgut. Bu yarışmada birinci olan Beste Tuğçe Viran ve Oğuz Alp Güney ‘in Türkiye’yi temsil edeceğini açıkladı.

Her sene Türkiye finalinde derece alan gençlerimizi uluslararası platformlara taşıyan Ali Durgut; Top Model Of Universe dünya finalinde 15 international jüri ve Türkiye’den sektörün önemli isimlerinden seçilen beş önemli ismin yer alacağını söyledi.

Yarışmanın sunuculuğunu ünlü sanatçı ve Türkiye eski güzeli Tuğba Özay, Sektörün sevilen isimlerinden Mehmet Yıldırım ve Fransa‘nın ünlü televizyon Türk sunucusu Gökçen Sonuvar yapacak. . Katılımcı çokluğundan dolayı ülkeler Yarı Final ve Final şeklinde puanlanacak. Yarı final için boğazda özel bir gemi organize edildi ve sektörün ve basının önemli isimleri davet edildi.

Ali Durgut’”Bu güne kadar yapılmış en iyi organizasyona ev sahipliği yapacaklarını ve Istanbul’un tanıtımı için bu fırsatı çok iyi kullanacaklarını söyledi.

Yarışma ve yarışma öncesi görüntüler YouTube kanalı @topmodelofuniverse platformundan da naklen yayınlanacaktır

Cine5 başkanı sayın Fethi Demirkol yarışmanın önemli partnerlerinden birisi olarak öne çıkıyor ve yarışmaya tecrübesiyle destek veriyor. I

İlgili Haberler