Moda

Tommy X Zendaya işbirliğinden doğan saat

Ünlü moda markası Tommy Hilfiger’in oyuncu Zendaya ile yaptığı işbirliğinden doğan TommyXZendaya, yalın zarafetiyle şıklığın bileklerdeki adı oluyor.

Tommy Hilfiger’ın kadın koleksiyonlarında küresel marka elçisi olarak seçtiği genç oyuncu Zendaya ile yaptığı iş birliğinin markanın saat koleksiyonlarındaki meyvesi TommyXZendaya, Saat&Saat farkıyla sunuluyor.

Zarafeti ve yalın tasarımıyla dikkat çeken TommyXZendaya, detaylarda boğulmadan da şıklığın mümkün olduğunu gözler önüne seriyor. İnce hasır bileziğin, büyük beyaz bir kadranla tamamlandığı model, son derece iddialı bir görüntü sergiliyor. Sportif şıklığın bileklerdeki yansıması olan koleksiyonun altın ve pembe altın olmak üzere iki rengi daha bulunuyor.

Tommy Hilfiger TH1782163 Bayan Kol Saati – 970TL | Çelik / Quartz Teknoloji / 38 mm Kasa Çapı / Yuvarlak Kasa Şekli / Mineral Cam Özellik / 3 ATM Su Geçirmezlik

Tommy Hilfiger TH1710402 Erkek Kol Saati – 1380TL | Çelik / Quartz Teknoloji / 44 mm Kasa Çapı / Yuvarlak Kasa Şekli / Mineral Cam Özellik / 5 ATM Su Geçirmezlik

İlgili haberimiz: 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme uygulamasını kapatınız. Aksi halde sitemizi görüntüleyemeyeceksiniz.