Magazin

Öyle Bir Geçer Zaman Ki saat kaçta yayınlanacak? Yayın saati değişti!

Bir dönem televizyonlara damga vuran dönem dizisi Öyle Bir Geçer Ki terkar bölümleriyle yeniden ekranlarda yer almaya deva mediyor. Dizinin eski bölümleriyle nostalji yaşamak isteyen izleyiciler Öyle Bir Geçer Ki’nin kanalını ve yayın saatini merak ediyor…

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

2010 yılında ekranlara gelen Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi Kanal D ekranlarında 13:15 yerine bundan böyle 15:45’te yayınlanacak.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ NE ZAMAN ÇEKİLDİ?

Dizi 14 Eylül 2010 tarihinde başladı, son bölümü ise 18 Haziran 2013 tarihinde yayınlandı.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ OYUNCULARI

Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Wilma Elles, Yıldız Çağrı Atiksoy, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Emir Berke Zincidi, Meral Çetinkaya, Mete Horozoğlu, Orhan Alkaya, Nilperi Şahinkaya, Tolga Güleç, Salih Bademci, Ferit Kaya ve Sercan Badur.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ KONUSU

1960’lı yıllarda, kocasının kendisine yaptığı onca kötülüğü ve yaşadığı aile dramını unutamamış, bir evladını torununun doğumunda kaybetmiş bir annenin ve aynı zamanda kendisine ait bir konfeksiyon atölyesinin sahibi olan Cemile’nin, kızları Berrin ve Aylin; oğulları Mete ve Osman, kayınvalidesi Hasefe Hanım, damatları ve torunları ile verdiği mücadele anlatılmaktadır. Geçen bu olayları Cemile’nin küçük oğlu Osman anlatmaktadır. 3. Sezonda 12 Eylül Darbesi anlatılmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme uygulamasını kapatınız. Aksi halde sitemizi görüntüleyemeyeceksiniz.