Yaşam

Modern banyo dekorasyonu önerileri 2020

Banyolarınız için modern ve yalın bir dekorasyon amacındaysanız sadece sizler için önereceğimiz dekorasyon önerilerini uygulamanız yeterli olacaktır. Minimalist parçalar ve yalın tasarımlarla yapılacak olan dekorasyon önerileri, eminiz evinizde istediğiniz banyoyu oluşturmanızı sağlayacaktır. Modern banyo dekorasyonunda öne çıkan fikirler ve detayları haberimizde.

Eviniz içerisinde salon ve mutfaklarınıza olduğu kadar banyolarınıza da büyük bir önem verirsiniz. Bunun için; evinizin doğasını ve ışıltısını yansıtacak her türlü dekorasyonu tercih edersiniz. Banyo için uygulamanız gereken dekorasyon fikirleri, mobilyaların renkleri ile küvet, lavabo vb. ürünlerde modern çizgileri yakalamakla mümkün olur. Banyolarınız için uygulayacağınız dekorasyonlar, temiz ve düzenli bir modern banyo stili oluşturmanızı da sağlar. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz? İşte bunun için size bazı dekorasyon önerilerimiz sunuyoruz. Banyo daha düzenli hale getirmek, küçük banyolarınızı da büyük banyolarınız kadar kullanışlı hale getirmeniz, önerilerimizi uygulamanızla mümkün olacaktır. 

MODERN BANYO DEKORASYONU

VİTRİFİYE TASARIM VE RENKLER

İlk yöneleceğimiz alan vitrifiye olmalı. Günümüz banyo dekorasyonlarında ön plana çıkan vitrifiye, modern tasarımlarla ilgi çekiyor. Banyonun belirleyici renk tonunu oluşturan vitrifiye, banyonun başrolünde olan bir parçadır. Renk olarak da kahve, siyah ve beyaz tonlarını tercih edin. Bu renkler istediğiniz modern havayı oluşturmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda floresan renkler olarak tabir ettiğimiz turuncu ve yeşil gibi tonlarla da modern – retro bir görüntü elde edebilirsiniz. 

KÜVET DEKORASYONU

Banyoda duşakabin yerine küvet kullanmayı istiyorsanız, modern ve yalın tasarımları tercih edebilirsiniz. Sade ve yalın bir tasarım için de kavisli modellerden uzak durmanız gerekir. Banyoda alan kaplayan duşakabinleri tercih ediyorsanız, modern bir yapı oluşturmak için allı,güllü desenler yerine düz kesim, tasarımsız camlar tercih edin.

AKSESUAR DEKORASYONU

Modern banyo dekorasyonunda son adımınız banyo aksesuarları ve karo yönünden olsun. Karo tercihinde yapmanız gereken yalnızca sade ve düz tasarımlar tercih etmeniz. Bu ekstra bir uygulama yapmanızı gerekli kılmaz. Ama illa ki ben farklı bir şeyler yapmak istiyorum derseniz de, doğal taşlar ile güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Taşların anlamları, banyonuza değişik bir anlam ve hava yükleyecektir. Eğer amacınız modern ve yalın bir banyo ise aksesuar konusunda az ve öz seçime yönelmelisiniz. Banyo için gerekli olan parçalar amacına uygun bir dekorasyon olacaktır.

DEKORATİF AYNA MODELLERİ

Banyoların renk kazanmasını sağlayan aksesuarlardan biri de aynalardır. Dekoratif aynalar, hem alana derinlik kazandırır hem de farklı bir stil oluşturulmasını sağlar. Özellikle küçük banyo dekorasyonları için idealdir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme uygulamasını kapatınız. Aksi halde sitemizi görüntüleyemeyeceksiniz.