Moda

Mehry Mu’dan Sevgililer Günü’ne özel çanta: Maria Box

Mehry Mu İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun şık ve bir o kadar güçlü parçalarından “Maria Box” ile Sevgililer Günü için değerli ve sevgiyi temsil eden kalp formunda çanta seçeneği sunuyor.

Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda Shakespeare’in ünlü Eseri “Bir Yaz Gecesi Rüyası’ndan” esinlenilen parçalar Sevgililer Günü için romantik bir hikayeyi de beraberinde getiriyor.
 

Bir Yaz Gecesi Rüyası

Tasarladığı çantalarla zamansız olmayı başaran Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda Shakespeare’in “Bir Yaz Gecesi Rüyası” adlı Eski Yunan döneminde geçen eserdeki dört aşıktan esinleniyor.

Shakespeare’in ünlü eserindeki gecenin anlamı ve aşıkların birbirlerini sadece ay ışığı altında tamamen görebilmeleri, ayı ne denli sevdiklerini ifade etme arzusu, bu çantalar için ilham oluşturuyor.

Oyunda “Ay”, gökbilimindeki adıyla “Luna”; kısmen ay ışığının altındaki kaçamakları ve sevgiyi sembolize ettiği gibi; gerçek hayatta da aşkın bizi nasıl şekillendirdiği ve kalbimizin daha hızlı atmasını sağladığı fikrine götürür. Bu da koleksiyondaki yeni kalp şekli Maria Box ve Maria Mini Box doğuşuna vesile oluyor. Beyaz ve kahve tonlarında deri dokusu ile gözleri alan tasarım, Mehry Mu’nun ikonik imzası niteliğindeki parçası hazeran ile de şıklığın altını tekrar çiziyor.

Mehry Mu ürünlerine ulaşabileceğiniz yerler

Mehry Mu tasarımı ürünlere, Bebek ve İstanbul Havalimanı’ndaki kendi mağazaları ile mehrymu.com adresi dışında; Farfetch.com, netaporter.com sitelerinde; Paris’te Le Bon Marché, Londra’da Harvey Nichols, New York’ta Bergdorf Goodman ve Türkiye’de Beymen gibi mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme uygulamasını kapatınız. Aksi halde sitemizi görüntüleyemeyeceksiniz.