Güzellik

L’Occitane’dan yeni vücut peelingi: Badem Müsli Peeling

L’Occitane’ın yeni Badem Müsli Peelingi ile cilde lezzet etkisi geliyor. Tamamen doğal bileşenlerle formüle edilen ovucu peeling ile cildinizi mükemmel şekilde yeniden yapılandırabilirsiniz. Badem Müsli Peelingi küçük cilt kusurlarına hızla veda etmenizi ve ipeksi, canlı, esnek bir cilt dokusu kazanmanıza yardımcı olacak.

Ne işe yarar?

Sadece aydınlık bir cilt için değil, batık tüyleri yok etmek, donuk ölü hücrelerden kurtulmak için badem müsli peeling’i kullanabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Almond Shower Oil (Bademli Duş Yağı) ile karıştırarak da kullanabileceğiniz bademli müsli peeling, Provence’in kendine has badem yağı ile kaplandığından ve gerçek badem pulları içerdiğinden, ilk kullandığınız andan itibaren cildinizde hissedilir bir değişim yaratacak.
 
Sadece cildinizi değil, gezegenimizi de seven ürünler…

L’Occitane tarafından doğaya sorumlu bir şekilde üretilen ve sadece cildimize değil, gezegenimize de nazik davranan bademli müsli peeling, yine yoğun badem içeren şampuanı, saç kremi, sehayat boyları ile birlikte sunuluyor. Bu komple cilt bakım setini L’Occitane Mağazaları’nda karıştırma kasesi ve ahşap kaşığı ile birlikte bulabilirsiniz.
 
Saçlardaki badem iksiri

Duş almayı keyifli hale getiren ve ultra doğal formüllerle sunulan Bademli Müsli Peeling, duş altında mükemmel şekilde parçalanıyor ve ciltle bütünleşiyor. Aynı seride yer alan bademli şampuan ise taze bademin ağız sulandıran kokuları eşliğinde saçlarınıza sirayet ediyor. Ağırlıksız, hassas formüllü şampuan ve saç kremleri, saç derisini nazikçe temizliyor ve saçlara kısa zamanda parlaklık, esneklik ve sağlık kazandırıyor.
 
Fiyatlar
 

 

  • Almond Crunchy Muesli Scrub – Bademli Müsli Peeling 150 gr 133 TL
  • Almond Shampoo – Bademli Şampuan 240 ml 115 TL
  • Almond Conditioner – Badem Saç Kremi 240 ml 115 TL
  • Almond Shower Oil – Badem Duş Yağı 250 ml 133 TL
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleme uygulamasını kapatınız. Aksi halde sitemizi görüntüleyemeyeceksiniz.