SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkÜst ManşetYaşam

FASHION WEEK TÜRKİYE DÜNYA ‘ YA TANITACAĞI 2024-2025 MARKASINI SEÇTİ…

FASHION WEEK TÜRKİYE DÜNYA ‘ YA TANITACAĞI 2024-2025 MARKASINI SEÇTİ…

FASHION WEEK TÜRKİYE DÜNYA ‘ YA TANITACAĞI 2024-2025 MARKASINI SEÇTİ…

 

ÖZLEM DEĞİRMEN HAUTE COUTURE FASHION WEEK TÜRKİYE LANSMANI BURSA’DA GERÇEKLEŞTİ…

5 Haziran 2024 Tarihin de FWTR ÖZLEM DEĞİRMEN LANSMANI Bursa’da gerçekleşti. Fashion Week Türkiye yapımcısı ve başkanı Emrah Kayihan ‘ın prodüktörlüğünde GLOBAL MARKA LANSMANI ÖZLEM DEĞİRMEN markası ile 55 ülke de görücüye çıktı. 7 Kıta’nın en kapsamlı ve en prestijli Moda Platformu FASHION WEEK TÜRKİYE kapsamında gerçekleşen LANSMAN organizasyonuna ünlü konuklarında yer aldığı ve BURSA’dan ve İSTANBUL’dan katılım sağlayan yüzlerce iş kadını ve iş insanlarının yer aldığı konuklar ile GLOBAL MARKA ÖZLEM DEĞİRMEN MARKASI tanıtıldı. BURSA’ da çok büyük ilgi gören LANSMAN ‘ da dışarıdan katılmak isteyen misafirler de kapılarda izdiham yarattı.

Haziran ayın ‘da DUBAI’de gerçekleşecek FWTR DUBAI ekspozisyon organizasyonun da 60 look tan oluşan koleksiyonunu sergileyecek olan ÖZLEM DEĞİRMEN oldukça iddialı ve kaliteli bir koleksiyonla görücüye çıkacak. Ayrıca Kazakistan , Güney Afrika ve Avrupa ülkelerin de yer alacak koleksiyon tüm dünya’da kendisine marka prestiji sağlayacak.

Gece’nin ev sahibi ÖZLEM DEĞİRMEN ‘ in yakın dostu ve aynı zaman da 2. Ev sahibi olarakta yer alan FASHION WEEK TÜRKİYE nin de Konuk koordinatörlüğünü sağlayan Bursa’nın en tanınmış ikon kadını ESRA İLKNUR TEKMEN tarafından konuk davetleri de gerçekleşti. Organizasyonun en çok konuşulan konuk ismi ise 20 yıl aradan sonra konuklar arasında catwalk yapan YAŞAR ALPTEKİN ‘ de artık podyumlarda yer aldığını göstermiş oldu. Podyumlara geri dönen YAŞAR ALPTEKİN muhteşem bir performans gösterdi , tüm sevenlerini tekrar hayran bıraktı.

Organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan ve eşi ÖZLEM DEĞİRMEN’e sonsuz destek olan VEYSEL DEĞİRMEN ‘ de gece de YAŞAR ALPTEKİN ile podyumda birlikte yürüdüler.

FASHION WEEK TÜRKİYE Model kadrosunda yer alan modellerden FWTR Baş Mankeni SU AKKUYU , Kardelen Pulat , İvana Çobanoğlu , Lilia Suinova , Ebrar Erol , Sümeyye Akçınar , Fatma Bagnine , Shima Moradi , Huriye Karataş gibi 20 den fazla model de konuklar arasında yer aldı.

Gece de Tüm sponsorların plaketlerini Fashion Week Türkiye genel koordinatörü MERVE YÜKSEL ve FWTR yönetim kurulu başkan yardımcısı ve Emrah Kayihan’ın eşi HALE KAYİHAN takdim ettiler.

İlgili Haberler