SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkÜst ManşetYaşam

“Bu Kız” Biricik Diyor! 

“Bu Kız” Biricik Diyor!

“Bu Kız” Biricik Diyor! 

 

Molped’in tüm kadınların biricik ve her regl deneyiminin farklı olduğuna dikkat çektiği “Bu Kız” reklam filmi yayınlandı. Molped’in  “Bu Kız Kendi Gibi Yaşamaya Kız Sözü Veriyor” sloganıyla başlayan yeni reklam filminde, Son Feci Bisiklet grubunun “Bu Kız” şarkısı eşliğinde regl ile ilgili klişelerin yerine kadınların gerçek deneyimlerine yer veriliyor. 

 

1999 yılından bu yana genç kızların yol arkadaşı olan ve bu yıl 25. yılını kutlayan Molped, her reglinin farklı olduğu anlayışıyla tüm ihtiyaçlara uygun yenilikçi ürünler ve çözümler geliştirmeye devam ediyor. Molped, raflarda yerini aldığı günden bu yana genç kızların yanında olarak regl dönemlerinde ihtiyaçları olan konfor ve güveni sağlamak için aralıksız çalışıyor.

 

Türkiye’deki hanelerin lider markası olan Molped*, tüm kadınların ihtiyaçlarının bambaşka olduğu anlayışıyla bir ilke daha imza atıyor ve yeni reklam filminde tüm kadınların biricik ve her regl deneyiminin farklı olduğuna dikkat çekiyor. Markanın yeni reklam filminde, Son Feci Bisiklet grubunun “Bu Kız” şarkısı eşliğinde regl ile ilgili klişelerin yerine kadınların gerçek deneyimlerine yer veriliyor.

Bu Kız kampanyasında regl ile ilgili klişeleri yıkan Molped; hep yorganla uyumayı seven kızın hikayesinden regl olunca canı makarna çeken, pufidik çoraplarından vazgeçemeyen, anın tadını çıkaran ve kendisiyle mutlu, her biri biricik kızların gerçek anlarını kadraja taşıyor. Marka böylelikle, kadınları regl dönemlerini kendileri gibi yaşamaları için teşvik etmeyi amaçlıyor.

İlgili Haberler