SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşetYaşam

Yetenekli Hanımlar Doyasıya Eğlendiler


Bahar ayının neşesi ile Mardin Konağı “SIRA GECE”sine katılan hanım öğrenciler, bol bol eğlenirken farklı bir gün geçirerek mutlu olduklarını da  dile getirdiler…

Seda Sağbili – Nurgül Aydın – Görkem Oğuz – Serpil Zengin ve Tuğba Aydın

Hazırlanan programda gönüllerince eğlenerek farklı bir gün geçirdiklerini belirten öğrenciler yaptıkları ortak açıklamada; “Kış ayının yorgunluğunu, pasını burada hep beraber kadın kadına üzerimizden attık. Eğlenceli bu gecede birlikte olmak çok güzel bir duygu. Zaten; Ahşap boyama kursları; İnsanlarda rahatlık duygusu sağlamaktadır. Yaptığımız işleri ev dekorasyonunda, süslemede kullanılmakta olup yaratıcılığımızı da geliştiriyoruz. Herhangi bir işle uğraşmak insanların ruh sağlığı için koruyucu bir etki yapmaktadır. Kursta da günlerimiz güzel geçmekte ve birbirimizi her an motive etmekteyiz. Bu gece burada eğlenirken aynı zamanda hep birlikte sosyalleştik. Bu tür buluşmalarımız ilerde ki günlerde de devam edecektir dediler.

Tuğba Aydın –  Müşerref Lök –  Birnaz Lök

Keyifli bir gün geçiren hanımların mutlulukları yüzlerine yansıdı. Bu anı ölümsüzleştirmek için Bol bol foto çekilip, selfie yapmayı da ihmal etmediler.

Bademlidere Çankaya Evi Ahşap Boyama Kursu Öğrencileri

İlgili Haberler