SON DAKİKA

Magazin

Kutup Şirketler Grubu’nun 70. Yılda İlk Hediyesi Tekne Oldu

Geçtiğimiz senelerde yaptığı çekilişlerle müşterilerine 4 adet Koleksiyonluk Klasik Otomobil hediye eden Kutup Şirketler grubu şimdi de Marin Boat Cabrio Tekne’yi çekilişle talihlisine kazandırdı.

Sevilay Zeytun’un sunumu ile ve Joker Ajans modellerinin uğurlu elleriyle kasedeki toplardan yapılan çekiliş yetkililer huzurunda gerçekleştirildi. Şanslı kişi ve kişiler, Kutup Pazarlama ve Ticaret A.Ş. Genel Merkezi’nde Milli Piyango İdaresi ve Noter yetkilileri huzurunda yapılan çekiliş ile  böylece belirlenmiş oldu.

HALKIN HUZURUNDA ŞEFFAF VE CANLI BİR ÇEKİLİŞ

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini temel misyon olarak benimsemiş olan Kutup Şirketler Grubu, sunduğu çekiliş fırsatları sayesinde birçok müşterisine farklı ürünler hediye ederek her zaman sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

Kutup Şirketler grubunun 70. Yılına özel verdiği büyük hediyelerin ilki deniz tutkunları ve maceraperestlerin ilgisini üzerine çeken MarinboatCabrio Tekne oldu… Ayrıca Halkın huzurunda şeffaf ve canlı bir şekilde gerçekleştirilen organizasyonda, büyük hediye çekilişi sonrası birbirinden özel 20 adet ürün (5 adet Tefal Marka Tost Makinası, 5 adet Tefal Marka Buharlı Ütü, 5 adet Tefal Marka Çay Makinası ve 5 adet Fakir Marka Rody Dikey Süpürge) talihlileriyle buluştu.

Erhan – Semra – Serhan Kızılmeşe

ANKARALILAR TARAFINDAN YİNE YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Yönetim Kurulu Üyesi;  Serhan KIZILMEŞE ile İdari, Mali İşler ve Finans Koordinatörü; Ali EREN, yaptıkları ortak açıklamada; “Kutup Şirketler Grubu’nun sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan çekiliş, Ankaralılar tarafından yine yoğun ilgi gördü. 1 milyonun üzerinde başvurunun yapıldığı çekilişte, çekiliş fanusu ve toplarının Milli Piyango İdaresi ve Noter yetkilileri tarafından kontrolünün ardından, ilk olarak Marin Boat Cabrio Tekne ve tekne taşıma aracının çekilişi yapılarak talihlisini buldu.  Öncelikle 1 milyonun üzerinde başvurunun yer aldığı tekne çekilişimize katılan tüm müşterilerimize, tüm Ankaralılara, Şirket Genel Koordinatörümüz Taylan KAPLAN ve ekibine gösterdikleri özen ve ilgi için teşekkür ederiz. Tekne, Tekne Taşıma Aracı ve beraberindeki birbirinden özel 20 hediye için, 21 Asil ve 21 Yedek talihli olmak üzere toplamda 42 çekiliş gerçekleştirdik. Eğer bu çekilişe katılamadıysanız hiç üzülmeyin. Kutup sosyal medya hesaplarımızı takip ederek 70. Yılımıza özel kampanyalardan, sürpriz hediyelerden ve bir sonraki çekilişimizden haberdar olabilirsiniz. Alışverişlerinizde Kutup mağazalarımızı tercih etmeyi unutmayın” dediler…

KUTUP’TA SÜRPRİZLER DEVAM EDECEK

Eğlenceli görüntülere ev sahipliği yapılan çekilişte Kutup Şirketler Grubu 70. Yılına özel vereceği 2. Büyük hediyesinin, Ülkemizin Yerli ve Milli Gururu TOGG markasının T10X Modeli Anadolu Rengi Elektrikli Otomobil olduğunu açıkladı.

Sevilay Zeytun

İlgili Haberler