SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetÜst Manşet

Zerre ve Yıldız’ın Aşkı Sürecek mi?

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı “İnci Taneleri” dizisi izlenme rekoruna koşuyor…

Dizinin film setinde yemek arası Yıldız “Ümit Beste Kargın” ile Zerre “Orkuncan İzan“ ile buluştuk. Sıcak ve samimi tavırlarıyla dikkat çeken ikili dizinin favori çifti olarak izleyiciler tarafından da çok seviliyor.

Favori çift Zerre ve Yıldız cephesinde Yıldız’ın buzları yavaş yavaş eritiyor olması memnuniyet verici. 11. Bölümde; Senaryo matematiğine göre Yıldız’ın tavrının bir noktada Zerre’yi etkileyici bir ciddiyete büründürmesi, bu kıvılcımın da ikiliyi daha da yaklaştırması muhtemel.

İnci Tanelerinin konusu hapishaneden çıktıktan sonra hayatını yeniden kurmaya çalışan bir adamın hikayesini konu ediyor. Azem Yücedağ, cezaevinde geçirdiği onlarca yılın ardından artık özgürlüğüne kavuşur. Acı dolu geçmişe sahip olan Azem, taşıdığı büyük sır ve hayatın yüküyle umudun peşinden koşarken, kolyesinden kopup dört bir yana savrulan inci tanelerini bir araya getirebilecek midir?

Ümit Beste Kargın Biyografi

Ümit Beste Kargın, 1993 yılında dünyaya gelen oyuncu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitiren Kargın, “İnci Taneleri”, “Yargı” ve “Bir Zamanlar Çukurova” gibi yapımlarda yer aldı.

Orkuncan İzan Biyografi

1992 Ankara doğumlu Orkuncan İzan, ışık tasarımcı, tiyatro ve dizi-film oyuncusudur. Eğitim hayatının tamamını Ankara’da geçiren İzan, 2013’yılında Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü bırakıp Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okumaya başlamıştır.

İlgili Haberler