SON DAKİKA

MagazinManşet

Velux AVM’de; Tuğba Ulusan defilesinde soğuk havada sıcak görüntüler

Manken ve ses sanatçısı Tuğba Özay’ın verdiği mini konser ile yerinde duramayan kalabalık dans ederek ve eğlenerek güzel bir gün geçirdi.

Tuğba Özay’ın verdiği mini konserin ardından sahneye gelen mağaza sahibi Tuğba Ulusan; “Bu soğuk havada, hepimiz böylesi güzel organizasyonda bir araya geldik. Şimdi bu podyuma çıktığım için çok heyecanlıyım. İşimi buraya çıktığım gibi aynı heyecanla senelerdir yapmaktayım.  Beni bu yolda destekleyen, canım kadınlar başarımın asıl sırrı aslında sizlersiniz.

Eşim Aşkın’a beni her zaman desteklediği için çok teşekkür ediyorum. Canım ablam Tuğba Özay her zaman yanımda ve beni bu güne kadar hiç yalnız bırakmadı. Dünya emekçi kadınlar gününde emekçi, başarılı tüm kadınlarımızın bu gününde canı gönülden kutlarım” dedi.

Tuğba Özay ve Tuğba Ulusan sahneden inerek mağazanın açılış kurdelesini beraberce kestiler. Manken ve ses sanatçısı Tuğba Özay’ın hayırlı olsun bol kazanç dilekleri ardından, konuklar ve açılışa gelenler mağazayı gezerek alışveriş yaptılar.

Sempatik tavırlarıyla ilgi çeken genç modacı Tuğba Ulusan ve eşi Aşkın bey tüm misafirleriyle yakından ilgilendiler. Bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Tuğba Özay ve Tuğba Ulusan görselleri sosyal medyasında paylaştılar.

Tuğba Ulusan’da ünlü markalarının ürünleri yer alıyor. Gündelik kıyafetlerden, abie tasarım ürünlere kadar onlarca farklı ürünün yer aldığı mağaza, özellikle şık olmak isteyen hanımların beklentilerini karşılıyor.

Tuğba Ulusan Mağaza Açılışı ve Defilesinde Soğuk havada Sıcak görüntüler

Soğuk havada sıcak görüntüler defile havayı ısıttı…

İlgili Haberler