SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

ALEM 30 YAŞINDA

Medyaya yön veren lüks, sanat ve yaşam dergisi ALEM, 30’uncu yaşını Çırağan Sarayı’nda görkemli bir davet ile kutladı. ALEMÇırağan Palace Kempinski ve Lexus ev sahipliğinde gerçekleşen davette; sanat, cemiyet, moda ve iş dünyasının ünlü simaları bir araya geldi…

TUBA ÜNSAL

Trendleri belirleyen, gerçekleştirdiği davetlerle sektöre yenilik kazandıran, yapılmayanı yapma cesareti gösteren ALEM Dergisi ve premium otomobil markası Lexus ana sponsorluğunda gerçekleşen davete Leyla Alaton, Saadet Işıl Aksoy, Doğukan Güngör, Nesrin Cavadzade, Melisa Tapan, Zeynep Demirel ve Belçim Bilgin gibi isimler katılım gösterdi. ALEM Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Gözde Yörükoğlu Ersu’nun açılış konuşmasıyla başlayan gecede Çırağan Sarayı Genel Müdürü Ralph Radtke, ALEM’ in 30’uncu yaş günü için bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.

YÜSRA GEYİK

ALEM arşivinden yakın geçmişe tanıklık eden özel fotoğraflar Çırağan Sarayı’nın duvarlarını süslerken, derginin nitelikli haberleri ve çekimleri ile buluşan sarayın ihtişamı göz doldurdu. Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği bu sergide, konukların bir kısmı kendi yer aldıkları fotoğraf karelerini incelerken zaman tünelinde duygusal bir yolculuğa çıktılar.

ZEYNEP DEMİREL

Gecenin ilerleyen saatlerinde konuklar Lexus’un yeni modelleri hakkında bilgi sahibi olma fırsatı da yakaladılar. Aynı zamanda Nebi Birgi’nin muhteşem performansına ADCO’nun lezzetli tatları eşlik etti. DJ Aksak’ın seçkisinin ayrı bir renk kattığı kutlama partisi geride eğlenceli anılar bıraktı.

TÜLİN ŞAHİN

ŞEBNEM SÖNMEZ

NEFİSE KARATAY

BİLGÜN DERELİ

BELÇİM BİLGİN

MELİSA TAPAN

PELİN KARAHAN

 

DEFNE SAMYELİ

ASLIHAN KORUYAN SABANCI

DEMET ŞENER

HANDE DOĞANDEMİR

SAADET IŞIL AKSOY

İlgili Haberler