SON DAKİKA

Magazin

Kışın Ankara’da en çok “BOTA Bar” tercih edildi…

Kış sezonunu dolu dolu geçiren Bota Bar, bahar ayında yapacağı yeni programları ile Ankara’da yine en güzel gecelere imza atacak…

Ankara’nın sevilen mekanı Bota Bar’da geçtiğimiz kış geceleri muhteşem müzik ziyafeti ve mükemmel eğlencelere sahne oldu. Bota Bar’ı tercih eden konuklar dopdolu geceler yaşadılar…

Bota Bar artık Ankara gecelerinin Vazgeçilmezi. Açık mekanı olmak üzere, İçerisinde kapalı yeri olan bir hayli otantik ve harika dizayn edilmiş bir bar olan Bota’da güler yüzlü personel müşterilerine hizmet ötesi sunum yapıyor.

Müşteriler tercih ettikleri Bota Bar’da; Gündüz kahvesini ve alkolsüz kokteylini yudumluyorlar. Gece eğlenmeye gelenler ise buraya tam anlamıyla bayılıyor… Yerli ver yabancı, hem pop hem de rock parçalarından oluşan repertuarlarıyla Bota Bar’a gelen konuklar unutulmaz saatler yaşıyor.

Sahibi oldukları mekanın yüzlerce müdaviminin bulunduğunu belirten Adil ve Hale Senem Develi çifti; “Soğuk kış gecelerinde birbirinden ünlü DJ’lerle partiler düzenledik. Bu muhteşem buluşmalarda Başkent cemiyet hayatının tanınan simaları ve Ankara gençliği de barımıza eğlenmeye gelenler arasındaydı. Ünlü DJ’ler eşliğinde şarkılar ortama neşe katarken, sosyal yaşamın bilindik isimlerinin bir araya geldiği gecelerde, son sürat eğlencede gözlerden kaçmıyor. Mart’tan itibaren Bahar aylarında da birçok etkinlik yapmayı planlıyoruz. Ankara sosyal yaşantısının eğlence hayatını var gücümüzle Bota’da sağlamaya çalışıyoruz” dediler.

  

Eğlencenin temposunun hiç düşmediği Bota bar’da konuklar bir an olsun yerlerinde durmazken, kendilerini şarkılara kaptırarak hafta içi stresinden biraz da olsa sıyrılma şansı yakalıyorlar.

 

Yeni sezonda repertuarını da yenileyen Bota bar, DJ’ler ile müthiş bir müzik keyfi sunacak.

 

Bota’nın dekorasyonu göz önünde bulundurulduğunda çekilen fotoğraflarda sizi adeta bir hayal dünyasına götürüyor. Sırf fotoğraf çekebilmek için mekana uğrayanlar; vintage kanepeleri, rönesans dönemini anımsatan tabloları, dişçi koltuğu, uçak koltuğu, dikiş makinesi, antika ve onlarca eşya arasında adeta foto ve video showlarını sosyal medyada paylaşıyorlar. Renk renk neon yazılarla ve süslenmiş duvarları, vintage kanepeleri, rönesans dönemini anımsatan tabloları, botanik bahçesindeymiş gibi hissettiren duvarları, antika aksesuarları ve ambiyansıyla her köşesinde fotoğraf çekebileceğiniz ferah ve bir o kadar da eğlenceli bir yer BOTA Bar.

       

İlgili Haberler