SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşetModaÜst ManşetYaşam

Tuğçe Engin’in Yıldızı Her Geçen Gün Daha’da Parlıyor

Davetlilerle yaptığı röportajlarla Cine5TV spikeri Tuğçe Engin yine göz doldurdu ve beğeni topladı.

Geçtiğimiz gün Altın Başarı Ödülleri “kırmız halı sunumunu” gerçekleştiren Cine5TV spikeri Tuğçe Engin mikrofona aldığı katılımcılarla çok güzel röportajlar gerçekleştirdi…

Tarihi Şişli Tiyatro Salonunda Altın Başarı Ödülleri Töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen törene; medya, sanat ve iş dünyasından çok sayıda seçkin davetli katıldı. Davetlilerle yaptığı röportajlarla Cine5TV spikeri Tuğçe Engin yine göz doldurdu ve beğeni topladı.

Geçmişte Cine5TV’de Program Müdürlüğü yapan TUGÇE ENGİN mercek isimli sektörel bir program sunmuştu. Birçok TV kanalında sunuculuk ve radyo programcılığı yapan Tuğçe; en önemli çıkışını 2016-2020 yılları arasında özel bir TV kanalında yakalamıştı.

 

Tuğce Engin yine Dilek Özdemir’in defilesinde kırmızı halıda sunuculuk yapmasının ardından;  “Tuğçe ile hayata dair” programı, Ahilik haftası organizasyonunda sunuculuk ve daha bir çok başarılı işlere imza atan herkesin tercih ettiği biri oldu kısa sürede.

  

Tuğçe Engin 4 Ağustos 1993 tarihinde İstanbul da doğdu. Sanat camiasında sezgilerinin ve hislerinin güçlü olmasıyla ses getirdi ve gün geçtikçe herkes tarafından beğenilen bir spiker ve sunucu oldu.  Birçok TV kanalında sunuculuk ve radyo programcılığı yapan Tuğçe; en önemli çıkışını 2016-2020 yılları arasında özel bir TV kanalında yaptı. Uzun soluklu bir magazin programı sunan Tuğçe, Cine5TV’de te yayınlanan “Tuğçe ile hayata dair” isimli programı ile yoğun ilgi görmüştü. Ayrıca Tuğçe nin “You tube” kanalında programları da yoğun ilgi görmekte. Yakında sürpriz programlarının olduğunu belirten Tuğçe “Bomba gibi projelerle geliyorum bayılacaksınız” dedi.

 

    

İlgili Haberler