SON DAKİKA

MagazinManşet

Büyük yetenek Cemre Melis Kızıl Goncalarda

Büyük yetenek Cemre Melis Kızıl Goncalarda

‘Kızıl Goncalar’a yeni oyuncu: Cemre Melis Çınar kadroda

Cemre Melis Çınar, sadece oyunculukta değil, aynı zamanda yönetmen yardımcılığı, sahne tasarımı ve metin yazarlığı gibi birçok alanda da kendini kanıtlamış bir sanatçı.
'Kızıl Goncalar'a yeni oyuncu: Cemre Melis Çınar kadroda

Kızıl Goncalar’ın  Dizisini oyuncu kadrosuna oyuncu Cemre Melis Çınar dahil oldu. Cemre Melis Çınar, ‘Kızıl Goncalar’da Nahide rolüne hayat verdi. İlerleyen bölümlerde çocuklu ve dul bir kadın olan Nahide, Meryem (Özgü Namal) ve diğerleriyle ilişkisini güçlü tutmaya çalışacak.

Oyuncu Cemre Melis Çınar, ‘Kızıl Goncalar’ dizisine katıldı…

Dizinin Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu diziyi Necati Şahin yazıyor.

Genç yetenek Cemre Melis Çınar, sadece oyunculuk kariyeriyle değil, aynı zamanda yönetmen yardımcılığı, sahne tasarımı ve metin yazarlığı gibi birçok alanda da kendini kanıtlamış bir sanatçıdır. İşte, Cemre Melis Çınar’ın biyografisi ve kariyeri hakkında detaylar.

Cemre Melis Çınar Kimdir? Ankara’da 13 Mayıs 1991 tarihinde dünyaya gelen Cemre Melis Çınar, Ankara’da büyüdü ve ilkokulu Çankaya İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Dansa başladığı dönemde kilo vererek dikkat çeken Çınar, lise eğitimini Mersin Toros Koleji’nde tamamladı. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Televizyon bölümünde aldı. Oyunculuk kariyerine 2013 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisindeki Cariye rolüyle adım attı. Ardından birçok dizi ve filmde farklı karakterlere hayat verdi.

Cemre Melis Çınar, oyunculuk kariyerinin yanı sıra kick boks sporunda da başarılı bir sporcu olarak bilinir. Aynı zamanda Mask-kara Tiyatrosu’nda sahne aldı.

Oynadığı Dizi ve Filmler:

  • “Muhteşem Yüzyıl” (2013)
  • “Elif” (2014)
  • “Arka Sokaklar” (2015)
  • “Cenaze İşleri” (2015)
  • “Yaralı Kuşlar” (2015)
  • “Kırmızı Oda” (2020)
  • “Kefaret” (2021)
  • “Gönül Dağı” (2022)
  • “Kaderimin Oyunu” (2022)
  • “Kızıl Goncalar” (2023-günümüz)

Özel Hayatı: Cemre Melis Çınar, özel hayatını geniş çapta paylaşmayan bir isimdir. Şu an için bekar olduğunu ve aşk hayatına vakit ayıramadığını ifade eden Çınar, daha önce oyuncu Mert Turak ile ilişkisi olduğuna dair çıkan haberleri yalanlamıştır.

Sosyal Medya Hesapları: Sanatçı, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak hayranlarıyla iletişimde kalır. Instagram, Twitter ve Facebook’ta paylaşımlar yapan Cemre Melis Çınar, hem iş projeleriyle ilgili hem de günlük yaşamına dair içerikler paylaşmaktadır.

 

İlgili Haberler