SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşet

Kıbrıs’ta Alişan rüzgarı 

Kıbrıs’ta Alişan rüzgarı

Kıbrıs’ta Alişan rüzgarı 

 

26 yıl sonra yeniden düet yapacaklar Şarkıcı Alişan, önceki akşam Kıbrıs Lefkoşa’da bulunan Concorde Tower’da sahne aldı.
Sahne öncesi soruları yanıtlayan şarkıcı, “Bu yılın ilk sahnesi olacak. Yarında buradan Eskişehir’e gideceğim” dedi. Yıllar sonra şarkıcı Ceylan ile yapacağı düetten bahseden Alişan, “26 sene önce, daha ben ceylanı hiç tanımıyorken Ceylan bana bir şarkıda destek olmuştu. Şimdi de ‘Sormaz mıyım” isimli parçaya beraber düet yapacağız.
Kızı Eliz’in sık sık şarkılarını söylediğini söyleyen Alişan, “Benim şarkılarımı söylüyor. Eline aldığı her şeyi milrofon olarak kullanıyor. İngilizce şarkılar söylüyor. Onda vsr bir şeyler. Vallahi hayırlısı bakalım” dedi. Gazetecilerin, “Serdar Ortaç’a görücü usülü bir hanımefendi bulacaktınız. Bir gelişme var mı?” Sorusuna Alişan, “Serdar abi, en son bizim programa geldiğinde onu böyle bir şeye ikna ettik. Ona yemekler yaptık.
Bir nebzede olsa onu mutlu ettik. Güldürmeyi başardık. Evliliğe sıcak bakmıyor. Ama hayırlı bir kısmet çıkarsa düşünüyoruz” dedi. Sahnede birbirinden güzel şarkılarını söyleyen Alişan, sahneye çıkan minik bir hayranına ise “Aşkın olayım” şarkısını söyletti. Alişan, “Bu şarkı rakip takımın şarkısı ama bu sene şampiyon kim? Tabii ki Fenerbahçe” dedi

İlgili Haberler