SON DAKİKA

MagazinManşetSpor

MARS TEMALI SİMÜLASYONLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

 

MARS TEMALI SİMÜLASYONLAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI

11. Uluslararası Eğlence, Park, Spor ve Rekreasyon Alanları Endüstrisi ATRAX -AQUAFUN Fuarı dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ziyaretçilere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Fuarın en göze çarpan ürünleri arasında, 360 derece gerçek görüntülerden oluşan simülasyon oyunları yer alıyor. Fuar kapsamında sergilenen Premo Organizasyonu’nda, deprem sonrası güvenilir yapılar olarak bilinen Tiny House’lar, ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu teknolojik yaşam alanları, fuarın atmosferine yeni bir enerji katıyor.

VR SİMÜLASYONLARI İLE MARS’TA YAŞAM KEŞFEDİLDİ

Fuarda sunulan simülasyon deneyimleri, gerçeklik algısını aşarak ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. VR teknolojisinin kullanıldığı simülasyon oyunlarında, kullanıcılar kendilerini başka bir dünyada hissediyor ve heyecan dolu anlar yaşıyor. Özellikle mars ve uzay temalı simülasyonlar, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi görüyor. Mars temalı simülasyonda kullanıcılar, kızıl gezegenin yüzeyine inebiliyor ve çeşitli görevler gerçekleştirerek keşif yapabiliyorlar.

 

YENİ TREND: ÖRGÜLERDEN OLUŞAN OYUN ALANLARI

Kadınlar tarafından yapılan el yapımı oyun alanları da, çeşitli renk ve desen seçenekleriyle ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Örülmüş zeminler ve tünellerden oluşan oyun alanları, rengarenk görünümleri ile ziyaretçilere keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Bu alternatif oyun alanları, çocukların kreatif düşünme yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olurken, ebeveynlere de çocuklarının güvende ve eğlenceli bir ortamda oynamalarını sağlama imkanı sunuyor.

TÜRK TASARIM PATENTLİ AYAK FUTBOL MAKİNESİ

Yüzde yüz yerli ve milli üretim olan Ayak Futbol makinesi, tasarımı ve performansıyla her yaştan futbolseverin ilgisini çekiyor. Tasarım patentli ve CE belgeli olan bu ürün, fuarda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Ayak Futbol makinesi, çevreye saygılı tasarımı sayesinde yüksek darbelerde oluşabilecek gürültülerin önüne geçiyor ve alan dışında rahatsızlık vermiyor. Bu özelliğiyle tercih sebebi olan makine, kullanıcılarına konforlu bir deneyim sunuyor.

EĞLENCE VE TASARIM BULUŞTU 

ATRAX – AQUAFUN Fuarı, eğlence ve keyif alanlarına yönelik en yeni ve kaliteli ürünleri bir araya getirerek sektöre yön veriyor. Fuar, sektörde faaliyet gösteren profesyoneller için önemli bir buluşma noktası olmasının yanı sıra, eğlence ve keyif arayan herkes için benzersiz bir deneyim sunuyor. Yeni nesil havuz sistemlerinin de görücüye çıktığı fuarda, yenilikçi ve yaratıcı tasarımlarıyla dikkat çeken su parkları ziyaretçileri tarafından ilgiyle karşılanıyor.

İlgili Haberler