SON DAKİKA

ManşetModaSağlıkSpor

Spor ve modanın dinamik güçleri

Spor ve modanın dinamik güçleri

H&M Move’un 11 Ocak tarihinde satışa sunulacak olan yeni koleksiyonu, spor ve modanın dinamik güçlerini birleştirerek ortaya çıkıyor. Özel materyaller kullanılarak ustalıkla tasarlanan koleksiyon, ünlü müzisyen RAYE ve efsanevi futbolcu Zlatan Ibrahimović tarafından tanıtılacak…

H&M Move koleksiyonu, HIIT antrenmanlarından ve spor ile modanın oluşturduğu ortak dinamikten ilham alıyor. Koleksiyon, H&M Move’un ter tutmayan DryMove™ ve ekstra destekleyici ShapeMove™ özelliklerine sahip, özel kumaşlarla titizlikle hazırlanmış spor kıyafetleri, egzersiz setleri ve cesur tasarımlara sahip büyük beden spor ürünlerini içeriyor.

İngiliz şarkıcı-söz yazarı RAYE, bu iş birliğini temsil etmek üzere, koleksiyon lansmanı için H&M Move ile ortaklık kuruyor. Ünlü sanatçı kampanya’da, en yakın iki arkadaşı ve Dünya turnesi’nde kendisiyle beraber sahnede bulunan dans ekibi ile birlikte yer alıyor. Kampanya çekimlerinde RAYE’in ‘Escapism’ adlı hit şarkısının enstrümantal bir versiyonu eşliğinde egzersiz yapıp, dans ettiği anlar da kameralara yansıyor.

“Hareket etmenin herkes için gerekli olduğuna inanıyorum. Günlük hayatta hareket etmek kişinin mental ve fiziksel olarak nasıl ilerlemek istediğiyle ilgili büyük önem taşıyor. Kendinize güvenmek ve kim olduğunuzu keşfetmek bazen zaman alabilir ama hareket ve sporla her şey mümkün” diyor RAYE.

İlgili Haberler