2023 yılı lider ödülleri sahiplerini buldu. Angrand otel’de Neşe Yıldız Organizasyonun düzenlediği gecenin ana sponsoru Van spor holding yönetim kurulu başkanı Turgut Lenk oldu…

Ankara’nın yeni yıldızı lider ödülleri; iş dünyasının yıldızlarını muhteşem bir gecede buluşturdu. Neşe yıldız organizasyonun düzenlediği gecenin sunuculuğunu Meltem Sekman gerçekleştirdi. Gecede ayrıca Sanatçı Yıldız San Anka birbirinden güzel şarkılar söyleyerek mini bir konser verdi.

‘2023 Yılı Lider Ödülleri’ Ödül Töreni Organizatörü Neşe Yıldız Ankara’nın en beğenilen liderlerinin, iş dünyasının oyları ile ödüllendirildiği 2023 yılı Lider Ödülleri gecemize hoş geldiniz diyerek açıklamada bulundu.

Neşe Yıldız; “’2023 Yılı Liderleri enlerin buluştuğu yıldızlar gecesinde aramızda olduğunuz için çok mutlu oldum. İş adamları, sanat dünyası gibi yıldızların olduğu gala gecemizde ünlü isimler, Ankara’nın en beğenilen liderleri ve ekipleri bu gün buraya geldi. Sanatçı Yıldız San Anka birbirinden güzel parçalarını bizler için seslendirdi. Ankara’nın en beğenilen liderleri ve ekiplerini tebrik ediyorum” dedi.

50 davetli 2023 Yılının Lider ödüllerini almaya hak kazanırken, ödül gecesine gelen birçok davetli nin gösterdiği ilgi ve yoğunluktan dolayı töreni ayakta seyredenler oldu…

TURGUT LENK

MELTEM SEKMAN

YILDIZ SAN ANKA