SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSporTeknolojiÜst ManşetYaşam

Özel Bir Davet

Modern çizgisiyle evlere ışıltı katan Linens’in yeni kış temalı koleksiyonu Birdie, özel bir davetle tanıtıldı. Davetliler, Linens’in yeni koleksiyonu Birdie’nin yanı sıra aksesuar ve sofra grubunda öne çıkan yeni yıl temalı ürünleri de yakından inceleme imkanı buldu. Terrezza İtalia’da gerçekleşen keyifli davete Zorlu Tekstil Marka Direktörü Çiğdem Solak, Berrin Zorlu, Berrin Yoleri, Neşe Gönül, Aslı Gümüşel, Hande Sezer Pekcan, Zeynep Özyağcılar, Sedef Çalarkan gibi iş, cemiyet ve sanat dünyasından isimler katıldı.

ASLI ŞEN

‘Hayat Evde Başlar’ sloganıyla yaratıcı ve özgün tasarımlarla birçok ilke imza atan Linens, yeni yıl ışıltısını evlere taşıyan Birdie koleksiyonunu seçkin misafirlerin katıldığı özel bir davette tanıttı. Yaşam alanlarına stil katan Linens’in yeni kapsül koleksiyonu Birdie davetlilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Eataly Zorlu’nun keyifli mekanı Terrezza İtalia’da gerçekleşen keyifli davete iş, cemiyet ve sanat dünyasının öne çıkan isimleri katıldı.

BERRİN ZORLU

Davette söz alan Zorlu Tekstil Marka Direktörü Çiğdem Solak, “Linens ailesi olarak ilklerin ve yeniliğin öncüsü olmayı seviyoruz. Yaşamın başlı başına bir ilham kaynağı oluşuna duyduğumuz inanç ve yaşamın en önemli mihenk taşı doğaya duyduğumuz saygıyla çizgimizi hep bir adım öteye taşıyor ve tüketicilerimizin evlerini güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

İlgili Haberler