SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSporTeknolojiÜst ManşetYaşam

Hülya Albayrak “Yeni koleksiyonunu başarıyla tanıttı”

Hülya Albayrak “Yeni koleksiyonunu başarıyla tanıttı”

AÇELYA KARTAL

Başarılı ve genç  tasarımcı Hülya Albayrak-MirAda Haute Couture,  Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir defileye imza atarak yeni koleksiyonunu zirvede başarıyla tanıttı.

BESTE TUĞÇE VİRAN

Başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Albayrak tamamı el işçiliğiyle yapılan yeni koleksiyonunda Cumhuriyet’in 100.yılına özel güçlü ve ayakları yere basan kadından yola çıkarak hazırladığı birbirinden güzel ve özel tasarımlar ince işçilikleriyle göz doldurdu.

DENİZ ESER

Koreografisini ünlü koreograf Asil Çağıl’ın yaptığı defilede Zeliha Çal, Açelya Kartal, Gamze Balım,Seviye İkbal Tulgar, Deniz Eser, Melissa Aslan, Tuğçe Tekin,Aybike Hindistan, Derya Ekşioğlu, Ummy Barre, Merve Karslı, Oğulşat Gagşalova,Beste Tuğçe Viran, Maria Smyrnova,Mahsa Seyfi,Nazlıcan Erden, Pınar Güve,Su Kaya,Elif Tokgöz, Aylin Şakacı gibi taçlı güzeller podyuma çıktı.

 DERYA EKŞİOĞLU

Defilenin Finalinde Cumhuriyet;’in 100.yılına özel bir koreografiyle podyuma çıkan mankenler izleyenlerce ayakta alkışlandı.Hülya Albayrak’ın kızı Ada ve oğlu Mirza ile podyuma çıkan ünlü manken Zeliha Çal ‘Cumhuriyet’in 100.Yılında böyle anlamlı bir defile ve organizasyonda bulunmaktan gurur duydum.’dedi.

ELİF TOKGÖZ

 4 aydır bu defileye hazırlanan Hülya Albayrak, MirzAda haute  couture, MirzAda nevesta, MirzAda boutique official kurucusu markanın adına çocuklarının ismini vermiş.

GAMZE BALIM

Aynı zamanda Anadolu yakası Bosna sancak Derneği Kadın Kolları Başkanı sanata spora önem veren yeniliğe açık modern giyimde kendine özgü tarzıyla devam eden ,Yugoslav göçmeni bir ailenin kızı bu yüzden tasarımlarında etnik yöresel çizgilere de yer veren,  günlük giyimden başlayıp özel dikime hatta toptan giyime uzanan geniş yelpazesiyle şuanda 5 ülkeye ihracat yapıyor. 

MARİA SMYRNOVA

NAZLICAN ERDEN

OUMOU BARRE

PINAR GÜVEN

SEVİYE İKBAL TULGAR

TUĞÇE TEKİN

SU KAYA – MELİSSA ASLAN – MERVE KARSLI

İlgili Haberler