SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkÜst ManşetYaşam

AYÇA KURU KONUŞ BENİMLE

KONUŞ BENİMLE İMAJINIZI PARLATAN ETKİLİ İLETİŞİM STRATEJİLERİ

 

Hayatımızın her anında bulunan ve adı sıkça zikredilen “iletişim”i gerçekten biliyor muyuz? Peki ya “etkili iletişim”i? Oysa başarıya açılan kapının anahtarı bu iki kelimede gizlidir çünkü mesleğiniz ne olursa olsun, “iki kelimeyi bir araya getirebilme” becerisi, insanlar nazarında önemli bir meziyettir. Siz de imajınızı parlatan etkili iletişim strajelerini keşfetmek ve konuşma becerinizi en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre!

Konuş Benimle, ince elenip sık dokunan bir emeğin ve yılların getirdiği engin tecrübenin doğal bir ürünüdür. İçerdiği zengin örnekler ve pratik ipuçları eşliğinde, her seviyeden konuşmacıya yol gösterecek bir başucu kitabıdır.

ARKA KAPAK :

İletişim; öğrenebileceğiniz bir beceridir; bisiklete binmek ya da yazmak gibi.

Üzerinde çalışmaya istekliysen, hayatının her kısmının kalitesini hızla artırabilirsin.”

İletişim neden önemlidir? İletişimin ana unsurları ve konuşma teknikleri nelerdir? Topluluk önünde konuşurken jest ve mimiklerimizi nasıl kullanmalıyız? Beden dilimiz neleri ifade eder? Eğer siz de, mesleğiniz ne olursa olsun, bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız, elinizdeki kitap tam size göre!

 

Konuş Benimle, zengin örnekler, açıklayıcı fotoğraflar, pratik ipuçları ve interaktif egzersizleriyle her seviyeden konuşmacıya rehberlik ederek hem profesyonel hem de kişisel yaşamda başarıya giden yolun önünü açacaktır. Unutmayın, “Diliniz, düşüncelerinizin penceresidir; ne kadar açık ve netse, o kadar anlaşılırsınız.”

İlgili Haberler