SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

Şeyma Subaşı iç çamaşırlarıyla dışarı çıkıp twerk yaptı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, mayıs ayında evlendiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’den 29 Eylül’de boşanmıştı. New York’ta ‘Düğün fetişi neon’ temalı bir partiye katılan Subaşı’nın, iç çamaşırı şeklindeki gelinliği dikkat çekti. Subaşı gelinliğiyle twerk tarzı dans etti.

2017-2018 yılları arasında Acun Ilıcalı ile evliliğinden Melisa adında bir kızı olan Şeyma Subaşı 3 Mayıs 2023 tarihinde evlendiği Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi’den 29 Eylül’de boşandı.

Sosyal medyayı aktif kullanan Subaşı, arkadaş grubuyla beraber kostüm partisine katıldı. Subaşı’nın tercih ettiği iç çamaşırı şeklindeki gelinliği ve striptizci ayakkabıları dikkat çekti.

Ayakkabılarını paylaşan Şeyma Subaşı paylaşımına, “Benimle saatlerce dans etmek için yapılmış biricik striptizci ayakkabılarım” notunu düştü.

Şeyma Subaşı partiye katıldığı arkadaşıyla beraber poz verdi. Daha önce 2 kez evlilik yapan ünlü isim bu paylaşımına da “Partinin teması ‘Düğün fetişi neon’ idi. Partide düğünümüzü kutluyorduk. Ama farklı bir kutlama oldu” şeklinde yazdı.

Subaşı twerk tarzı dans ettiği görüntüleri de paylaştı.

İlgili Haberler