SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

Esra Balamir’den Dilan Polat açıklaması! ‘Otobüs durağından alıyordum’

 

Klip çekimindeydim, Dilan Polat da klibe fotoğraf çekmeye gelmişti. Ben zaten onu tanıdığımda fotoğraf çekiyordu. Ortak tanıdığımız insanlar aracılığıyla bana ulaştı.

Esra Balamirden Dilan Polat açıklaması Otobüs durağından alıyordum

‘Fotoğrafçıyım. Doğum fotoğrafı çekiyorum. Ünlülerin de fotoğrafını çekmek istiyorum. Benim ihtiyacım var yardımcı olur musun? Demet Akalın’ın da kızı var, onu da çekebilirim’ dedi. Önceleri ciddiye almadım. Bana ilk bu taleple geldiğinde, ünlü arkadaşlarımla tanışmak isteyince aşırı rahatsız olmuştum. Birkaç kez daha beni arayıp, yardım isteyince ‘tamam’ dedim.

 

“TOPLU TAŞIMAYLA GELDİ”

Esra Balamir, “Bir organizasyon için fotoğrafçı aranıyordu, ben de Dilan’ı çağırdım. Gideceğimiz yer biraz uzaktı. ‘Toplu taşımayla geleceğim. Beni alır mısın?’ dedi. Kendisini arabayla gidip otobüs durağından aldım. Organizasyonda Demet Akalın’la tanıştı. Demet’ın sahne programlarında fotoğraflarını çekiyordu. 4-5 sene sonra sosyal medyada çiçek dolu havuzlar, prodüksiyonlu çekimler, güzellik salonları görmeye başladım. Artık nereye gitsem adını duyuyordum. Sonra bu olaylar çıktı. Ben de pembe dizi izler gibi takip ediyorum” ifadelerini kullandı.

Esra Balamirden Dilan Polat açıklaması Otobüs durağından alıyordum

 

“FOTOĞRAF MAKİNESİNİ EŞİ HEDİYE ETMİŞ”

Benim bildiğim Dilan Polat fotoğraf çekiyordu ve çok ekonomik gücü olan bir insan değildi. Çevre edinmek istiyordu. O aradaki sürede ne oldu bilmiyorum. 4-5 tane son model arabası olduğunu öğrenince ‘Aynı kişi mi?’ diye çok şaşırdım. Hatta fotoğraf makinesini doğum gününde eşi almış.

 

Esra Balamirden Dilan Polat açıklaması Otobüs durağından alıyordum

 

DİLAN POLAT’TAN AÇIKLAMA

Son günlerde gündemden düşmeyen Dilan Polat ise “Fotoğraf çekimine spor arabamla gidiyordum. Allah’ından bulsun hepsi” diyerek, Esra Balamir’in çok konuşulan iddialarını yalanladı.

İlgili Haberler