SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşet

Dubaili milyonerle evlendi, lüks yaşam tarzıyla TikTok’ta gündeme oturdu

Dubai’de yaşayan bir milyonerle evlenen kadın, yaşadığı hayatı en ince ayrıntılarına kadar anlattığı videoyla gündem oldu. Kimi takipçiler gördüklerini beğenirken kimileri de kadının yaşadığı hayatı “sıkıcı” olarak değerlendirdi.

Dubaili milyonerle evlendi, lüks yaşam tarzıyla TikTok’ta gündeme oturdu

Birleşik Krallık’tan Soudi isimli bir kadın, Dubaili milyoner iş insanı Jamal ile evlendikten sonra lüks bir yaşam tarzına kavuştu ve Dubai’deki yaşam tarzını TikTok hesabındaki 940 bin takipçisiyle de paylaşıyor.

Soudi, geçtiğimiz hafta çıktığı bir alışverişinde tam 270 bin TL (8 bin sterlin) harcadığını duyurarak takipçilerini şok etti.

Videosuna, “Dubai’de yaşayan bir milyonerin karısı olarak bir günüm” diye başlayan Soudi, “Milyonerler olarak Dubai’de ne zaman sıkılsak, gidip yeni kahve mekanları buluruz.” diye devam etti.

“Kabul etmeyebilirsiniz ama kahve içmek için estetik mekanlara gitmek çok ilham verici ve biz kahve ve kruvasan için 5.550 TL (200 dolar) harcamayı seviyoruz.” diyen kadın, kocasının çoğu zaman meşgul olduğunu ve bu nedenle onunla kaliteli zaman geçirmeyi sevdiğini paylaştı.

İlgili Haberler