SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

Ferhat Göçer KAPALI MARAŞ’TA YENİ KLİP

Sevilen şarkıcı Ferhat Göçer, önceki akşam Kıbrıs Girne’deki Chamada Prestige Hotel’de sahne aldı. Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Göçer, klibini Kapalı Maraş’ta çektiği son şarkısı “Kandırdın Beni Hayat” hakkında konuştu.

 

Şarkıcı, “Kıbrıs’ın bendeki yeri çok ayrı, yeni şarkımın klibini burada çektim. Kapalı Maraş’ta uzun uğraşlar sonucu aldığımız izinlerle klibimizi çektik. Kıbrıs ve Türkiye Dış İşleri Bakanlıklarına çok teşekkür ediyorum sizi aracılığınız ile tekrar. Ama gerçekten değdi. Türk silahlı kuvvetlerin ve Birleşmiş Milletlerin gözetiminde ilginç bir video klip oldu.” dedi.

KIBRIS’LI GENÇLER İÇİN OKUL PROJESİ ÜRETTİK

Geçtiğimiz şubat ayında Türkiye’yi derinden etkileyen depremde  Kıbrıs Mağosa’dan Adıyaman’a voleybol maçı için gelen sporcu ve ailelerin oluşan grupta 39 kişinin hayatı kaybetmesiyle ilgili bir projesini hayata geçirmek istediğini söyleyen Ferhat Göçer, ” 6 Şubat’ta depremin yıl dönümünde, önümüzdeki yıl bir konser veya etkinlik düzenleyeceğiz. Buradan gelecek olan gelir ile vefat eden edenlerin hatırasına saygı göstererek ya bir okul, yada başka bir kurum inşası için el birliğiyle destek olmaya çalışacağız. Kıbrıs halkı bu konuda çok hassas, özellikle kaybettiğimiz öğrencilerimiz, meleklerimiz için, bu konuda çok büyük hassasiyetleri var.” şeklinde konuştu.

İÇİMDE HİÇBİR UKTE KALMADI

ÜÇ DÜĞÜN YAPMIŞ BİR ADAMIM

Evlendiği dönemde (1992) maddi sıkıntılar nedeniyle düğün yapamayan Volkan – Selma Konak çiftinin yaptığı düğün bir çok kesim tarafından beğeni ile karşılanmış ve tebrik mesajları yağmıştı. Basın mensuplarının “Volkan bey 30 yıl sonra düğün yaptı. Sizin içinizde böyle yapamadığımız, ukte kalan durum oldu mu?” sorusuna “Öncelikle ikisini de tebrik ediyorum. Herkese böyle bir aşk nasip olmaz. İkinci baharların da mutluluk diliyorum. Bende düğüne gidemedim. Şehir dışındaydım. Haberlerini aldım. Düğün çok güzel geçmiş. Tekrardan tebrik ederim.” derken kendisinde hiç bir konunun ukte kalmadığını söyledi. Göçer, “Ben üç tane düğün yapmış adamım, bir ukte kalması söz konusu değil. O kadar şükrediyorum ki evladımın kazandığı başarı beni o kadar mutlu etti ki ben inançlı bir adamım şükrediyorum her gün için içimde hiç öyle şeyler yok.” cevabını verdi.

İlgili Haberler