SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSporÜst ManşetYaşam

Melis Sezen evleniyor mu? Çeşme’de dikkat çeken tatil

Melis Sezen evleniyor mu? Çeşme’de dikkat çeken tatil

Melis Sezen, son yılların en gözde oyuncularından bir tanesi. Güzel oyuncunun özel hayatı da merak ediliyor. Bu seneki tatilini Çeşme Alaçatı’da geçiren Melis Sezen, sevgilisi Atilla Bingöl ile anın tadını çıkarıyor. Oyuncunun hayranları ise güzel ismin Atilla Bingöl ile nikah masasına oturup oturmayacağını merak ediliyor.
MELİS SEZEN EVLENİYOR MU?
Melis Sezen’in Atilla Bingöl ile iyi bir uyum yakaladığını düşünen yakınları, çiftin kısa süre içerisinde nikah masasına oturabileceğini belirtiyor. Magazin kulislerinde son günlerde en çok konuşulan konulardan bir tanesi bu olmuş durumda.
MELİS SEZEN KİMDİR?
Melis Sezen, 2 Ocak 1997 yılında İstanbul’da Silivri’de dünyaya geldi. Babası Arnavut, Makedonya göçmeni; anne tarafı ise Selanik, Yunanistan göçmenidir. Lise eğitimini Selimpaşa Atatürk Anadolu lisesinde tamamladı. Melis Sezen, Koç Üniversitesi’nde Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde eğitim aldı.
12 YAŞINDAN BERİ DRAMA EĞİTİMİ ALDI
12 yaşından itibaren drama eğitimi alan Melis Sezen, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde bir yıl kadar oyunculuk dersleri gördü.  Silivri’de Ali Solmaz Tiyatrosu’nda Cümbüş-ü Hospital adlı oyunda rol aldı.
HAYAT BAZEN TATLIDIR İLE BAŞLADI
Melis Sezen’in oyunculuk kariyeri ”Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle başladı. Daha sonra  Siyah İnci dizisinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’la birlikte rol aldı. Bu dizide Ebru karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

İlgili Haberler