SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

ENES FURKAN BİLGİÇLİ İMZASIYLA 4.ALTIN MEDYA ÖDÜLLERİ GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU

Ünlü organizatör Enes Furkan BİLGİÇLİ imzasıyla her yıl “kadına şiddete hayır” temasıyla gerçekleştirilen Uluslararası çapta  sanat, basın, magazin, iş ve cemiyet dünyasının enlerinin buluştuğu Altın Medya Ödüllerinin bu yıl 4.sü HAGIA SOFIA MANSIONS CURIO COLLECTION BY HILTONDA’ da görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

Gecenin sunuculuğunu ünlü manken ve sunucu Tuğba Özay ve ekranların sevilen yüzü, başarılı sunucu Gökay Kalaycıoğlunun üstlendiği gecede Uluslararası başarılar ödülle taçlandı. Gecenin Kırmızı Halı Sunuculuğunu ünlü manken Buse Ilgaz, Ecem Gül, Pelin Suade üstlendi.

Gecenin Kırmızı Halı sponsoru Tükkan Accessiories marka sahibi Müge Ürer İnan & Sercan İnan “Muhteşem bir gecede sizlerle bir araya gelmenin mutluluğu içerisindeyiz, kırmızı halı sunuculuğunu üstlendiğimiz gecede ödül almak bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.

Türk Sanat Müziğinin Efsane Sesi Yılmaz Morgül’ün şarkılarıyla HAGIA SOFIA MANSIONS CURIO COLLECTION BY HILTON’un tarihi atmosferiyle gerçekleştirilen gecede Yılın en güvenilir sanatçısı ödülüne layık görüldü.

 

Gece’de Yılmaz Morgül,  Nermin Öztürk, Tükkan Accessories, Müge Ürer İnan, Klass Magazin ,Muammer Kapucoğlu, Haberler.com Av. Bedia Teymur, Konfezar, Esin Yum, Enis ve Melissa Onat, Rumeli Orhan, , The Sarnıç Restoran, Navitas Spa Sarnıç, Mert Baltürk, Çaba, Banu Zorlu, Fatih Bulut ,Ömer Topçu ,50Fifty Suat Yanç, Just Vogue Tv, Sözcü Televizyonu Begüm Çamlı, Ntv Duygu Gözde Arslan, Ozan Aslan, Cansın Beyazova , Fatih Sürmeli ve Beril Raperin, Cansu Özcan ve Oksana Kuznetsova ,Fethi demirkol veCansel Ayanoğlu gibi ünlü isimler Altın Medya Ödülüne layık görüldü.

İlgili Haberler