SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkTeknolojiÜst Manşet

vivo X Murat Boz iş birliğinin ilk reklam filmi yayında 

Akıllı telefon sektörünün yenilikçi markası vivo’nun ünlü şarkıcı ve oyuncu Murat Boz ile çektiği ilk reklam filmi izleyicilerle buluştu.  Murat Boz ve vivo iş birliğindeki ilk reklam filmi, tüketicileri hayatı ve güzel anları kutlamaya davet ediyor. 

vivo’nun Murat Boz iş birliğinde V29 Serisi için hayata geçirdiği “Hayat Kutlamaya Değer” kampanyasının duyuru ve teaser videolarından sonra ilk reklam filmi de 7 Ağustos’ta izleyicilerle buluştu. Filmde ünlü sanatçı Murat Boz’a Boz ailesinin küçük ve sevimli üyesi Bozzi eşlik ediyor. Filmde Bozzi’nin doğum gününü kutlayan Murat Boz, köpeği ile mutlu anlarını vivo V29 Lite akıllı telefonuyla ölümsüzleştiriyor. Film, Boz’un verdiği “Birlikte olduğumuz her an, hayat kutlamaya değer” mesajıyla son buluyor. vivo x Murat Boz iş birliğinin ilk reklam filmini şu linkten izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=IO6P6jX0-R4

 

Murat Boz’dan özel beste: Çek vivo’yla, kutla hayatı!

 

V29 Lite’ın ilk reklam filminin müziğinde de Murat Boz’un imzası bulunuyor. Çekimler sırasında yeteneğini konuşturan Boz, reklamda kullanılan müziği set ortamında besteledi. Çekimlerin ardından Boz bu beste için stüdyoda kayda girdi. Reklam müziği, stüdyo kayıtları tamamlanarak filme eklendi.

 

vivo’nun “Hayat Kutlamaya Değer” sloganıyla insanlara hayatın güzelliklerini hatırlatmayı, geleceğe dair umut vermeyi hedeflediği kampanya kapsamında Boz’un önümüzdeki günlerde yeni reklam filmleri için de kamera karşısına geçmesi bekleniyor.

 

Uygun bütçeli şık telefon vivo V29 Lite ile ‘’Hayat Kutlamaya Değer’’

 

Şık tasarımı, materyal kalitesi ve güçlü kamera performansıyla öne çıkan V Serisi’nin yeni üyesi V29 Lite modeli, orta segment akıllı telefonlarda bir ilk olan 120 Hz kavisli AMOLED ekranı ile tüketicilere estetik ve konforlu bir telefon deneyimi sunuyor. Rakiplerini geride bırakan güçlü kamera ve fotoğrafçılık özellikleri ile bütçe dostu V29 Lite, en mutlu anları ölümsüzleştirerek tüketicilere hayatın her an kutlamaya değer olduğunu hatırlatıyor.

 

Reklam künyesi: 

Reklamveren: vivo Türkiye

Reklamveren Yetkilileri: Ertan Şensoy, Selin Dayıoğlu Kıran, Justin He, Emrah Şahin

Reklam Ajansı: cian İstanbul

Yaratıcı Başkan: Cihan Kavaklıpınar

Kreatif Direktör: Emre Reisoğlu

Kreatif Ekip: Varol Döken, Berna Ünverdi, Onat Tamergil, Buket Kocayacı, Elçin Erdinç

Müşteri İlişkileri Direktörü: Özlem Şimşek

Müşteri İlişkileri Temsilcisi: Ece Öner

Ajans Prodüktörü: Eda Çelik

Prodüksiyon Ajansı: 25 Film

Prodüktör: Ceren Tuncer

Yönetmen: Turgut Akaçık

Müzik: Murat Boz

Müzik Düzenleme&Kayıt: 25 m2

 

Ayrıntılı bilgi için: Communication Partner – Ayla Kayrak

[email protected] – 0533 384 51 76

 

 

vivo Hakkında:

Akıllı cihaz ve hizmetleri odağına alarak güçlü tasarıma sahip ürünler üreten dünyanın lider teknoloji şirketi vivo, her zaman insanlarla dijital dünya arasında bir köprü kurmayı hedefliyor. Şirket, insanlara her geçen gün daha kullanışlı bir mobil ve dijital yaşam sunmak için yaratıcılığı ön plana alıyor. vivo, toplum için değer yaratma misyonunu; Çin felsefesinde doğru şeyleri yapma ve işleri doğru şekilde yapma tutumunu açıklayan bir kavram olan Benfen felsefesine dayandırıyor. Kullanıcı odaklılık, tasarım odaklı değer, sürekli öğrenme ve takım ruhu gibi temel değerleri sahiplenen şirket; daha sağlıklı, daha sürdürülebilir dünya standartlarında bir kuruluş olma vizyonuyla sürdürülebilir bir kalkınma stratejisi uyguluyor. Shenzhen, Dongguan, Nanjing, Pekin, Hangzhou, Şanghay, Xi’an, Tokyo, San Diego ve Taipei’de, 10 Ar-Ge merkezi ile vivo; 5G, yapay zekâ, endüstriyel tasarım, fotoğrafçılık gibi önemli konuların da aralarında bulunduğu alanlarda en ileri teknoloji kullanıcı teknolojilerinin geliştirilmesine odaklanıyor. Yıllık yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim kapasitesine sahip akıllı bir üretim ağı bulunan vivo’nun ürünleri, şu an itibariyle 60’ın üzerinde ülke ve bölgede satışa sunuluyor ve dünya çapında 400 milyonun üzerinde kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor. vivo hakkındaki son haberleri https://www.vivo.com/en/about-vivo/news https://www.vivo.com/en/about-vivo/news adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler