SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

Zeynep Sevim tüzün oyunculuğa geri dönüyor

Uzun bir süredir setlerden uzak kalan oyuncu Zeynep Sevim Tüzün “Artık işime dönüyorum… Yine güzel projelerle inşallah” dedi.

Sadri Alışık kültür merkezinde eğitimini tamamlayan Tüzün oyunculuk kariyerine daha çok özen göstereceğini ve tekrar geri döndüğünü her teklifi değerlendirdiğini vurguladı .

Çalkantılı özel hayatı, mesleğinin önüne geçen oyuncu, uzun bir süre setlerden uzak kalmıştı. Yaptığı menajer ve yapım şirketleriyle anlaşmalarından sonra yeniden ekranlara döneceğini kötü bir ilişki yaşadığını bu seçimden pişman olduğunu ve hiç bir şeyin kariyerinden önemli olmadığını söyledi.

Tüzün’ün hangi projeyle ekranda olacağı büyük merak konusu oldu.

“ÖZLEM DUYGUSU AĞIR BASTI”

Proje görüşmelerinin devam ettiğini ifade eden Tüzün, “kariyerimi yanlış bir ilişki uğruna erteledim ve yanlış bir seçim yaparak yok saydım . Yanlış yaptığımı anladım. Biraz yorucu ve kötü bir dönemden geçtim ama işime Tekrar dönünce özlem duygusu çok ağır bastı. O yüzden döndüğüm için kendimi iyi hissediyorum” dedi.
Son dönemle takip ettiği projeler olup olmadığı sorulan oyuncu, “Çok fazla dizi izlemiyorum. Daha çok eski döneme ait filmleri izliyorum. Korku filmlerini çok severim. Özellikle vampir türü” ama Umarım güzel bir projede görüşürüz “ Dedi .

İlgili Haberler