SON DAKİKA

MagazinManşetÜst Manşet

Bensu Soral’ın kalabalık Bodrum tatili!

2018 yılında dünyaevine giren oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, bir süredir evliliklerinde kriz yaşıyordu. Geçtiğimiz sene bu konuyla ilgili açıklama yapan Hakan Baş, “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” demişti.

Ünlü isim, sözlerine; “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz” diye devam etmişti.

 

Bensu Soralın kalabalık Bodrum tatili

 

BUZLAR ERİDİ

Zorlu sürecin ardından aralarındaki buzları eriten Bensu Soral-Hakan Baş çifti, yeni yılı Paris’te karşılamıştı. Soral, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurmuştu

 

Bensu Soralın kalabalık Bodrum tatili

 

ÜNLÜ ÇİFTLER BİR ARADA

Ünlü çift, son olarak tatil yaptıkları Bodrum’da Soral’ın kendisi gibi oyuncu olan ablası Hande Soral ile bir araya geldi. Farklı otellerde kalan çiftler, önceki gün Yalıkavak’taki bir otelin plajında görüntülendi.

İlgili Haberler