SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkSporÜst Manşet

CHP’liler Bu Düğünde Buluştu

Helin Tüm ile Ali Can Yaylagül’ün Bandırma’da gerçekleştirilen düğün töreninde CHP Kurmayları bir araya geldiler…

CHP 25/26. dönem Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm’ün kızı Helin Tüm’le, Ali Can Yaylagül’ün nikâhı, Gelin hanımın mesai arkadaşı, aynı zamanda ablası İstanbul Beşiktaş Belediyesi nikah memuru Serpil Özden tarafından kıyıldı.

Helin ve Ali Can’ın bu mutlu gününde; Bandırma’da 2 Bin kişinin katıldığı nikah merasimi ve düğün törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan yardımcısı Hasan Efe Uyar, Ahmet Akın, Gelin Helin Tüm’ün yanında çalıştığı Beşiktaş Belediyesi özel kalem müdürü Alican Abacı, CHP parti meclis üyesi Müslüm Sarı ile CHP’li siyasiler ve iş insanları katıldılar.

Kız tarafı Mehmet – Meryem Tüm ile Erkek tarafından anne Gülay Yaylagül gelen misafirleri kapıda karşılaması ile başlayan düğünde, ebeveynlerin konuklar ile tek tek ilgilenilmesiyle büyük bir nezaket örneği sergilendi.

Ali Can Yaylagül erkek arkadaşları ile düğüne kapıdan alkışlarla girerken

Helin Tüm ise kız arkadaşları ile davul zurna eşliğinde düğün alanına geldi…

Aslen Malatya Akçadağ’lı olan geline, Arguvan’lı damadın söylediği “AKÇADAĞI’IN DÜZÜNE” Türküsü düğüne gelenler tarafından ayakta alkışlandı. Bir müddet çiçeği burnunda çiftin beraberce düğün havasında oyun sergilemelerinin ardından nikâh merasimine geçildi.

İstanbul Beşiktaş Belediyesi nikah memuru ve gelin hanımın mesai arkadaşı-ablası Serpil Özden’in kıydığı nikahta CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkan yardımcısı Hasan Efe Uyar, Ahmet Akın,

Helin Tüm’ün yanında çalıştığı Beşiktaş Belediyesi özel kalem müdürü Alican Abacı, CHP parti meclis üyesi Müslüm Sarı, Mehmet Ali Doğan, Avukat Zeynel Öztürk şahitlikte bulundular.

Nikâh memuru Serpil Özden, evlilik cüzdanını Selvi Kılıçdaroğlu’na teslim etti. Selvi hanım ise çifte mutluluklar dileyerek yaptığı kısa konuşmasının ardından evlilik cüzdanını genç çifte verdi.

Kırtay Beach’ te gerçekleştirilen ve sanatçı Mustafa Özarslan türküleriyle, yaklaşık 2 bin kişinin katılım sağladığı tören halaylarla ve oyun havaları ile devam etti.

Düğüne rekor sayıda kutlama çelengi gönderilirken, misafirler sınırsız sunumların eşliğinde genç çiftlerin mutluluğuna eşlik ettiler.

Davetliler, bu mutlu gününde çifti bolca tebrik ettiler. Ayrıca düğünün mimarı Mehmet ve Meryem Tüm çifti, düğüne gelen dostları ile bol bol hatıra fotoğraf çektirdi.

Düğünde Helin ve Ali Can çiftinin mutluluğu gözlerinden okunurken, davetliler ise gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerince eğlendiler.

İlgili Haberler