SON DAKİKA

MagazinManşet

Boyner Now Hızıyla Alışveriş Keyfi Çeşme’de

Boyner Now Hızıyla Alışveriş Keyfi Çeşme’de

 

Fiziksel alışveriş deneyimini bir tıkla kullanıcıların bulunduğu lokasyona 90 dakika içinde taşıyan Boyner Now’ın yeni durağı Çeşme oldu. Yazar ve sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu ev sahipliğinde gerçekleşen ve sanatçıların yanı sıra sosyal medyanın sevilen isimlerinin bir araya geldiği Boyner Now etkinliğinde misafirler fiziksel mağazacılık ile online alışveriş deneyimini bir arada yaşadı.  

Hizmet kapsama alanını genişleten Boyner Now Çeşmelilerle buluştu. Türkiye’de 40 farklı noktada verdiği hizmetle online alışverişi bir üst noktaya taşıyan Boyner Now’ın Çeşme’de düzenlenen etkinliğine sanatçıların yanı sıra sosyal medyanın takip edilen isimleri katıldı.

Ece Vahapoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe katılan Zeynep Tuğçe Bayat, Cansel Elçin, Şebnem Özinal, Pınar Aylin, Almula Merter Churm, Derya Özel, Münhan Çınar ve Özlem Erden gibi isimler Boyner Now’ın hızlı ve kolay teslimat hizmetini bulundukları mekanda deneyimledi.

Yaz alışverişi 90 dakikada kapıda!

Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan ve Boyner Büyük Mağazacılık E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Efsun Janset Yılmaz’ın eşlik ettiği davette dünyada bir ilk olan Boyner Now deneyimi misafirlerle paylaşıldı. Çeşme’nin sıcak atmosferinde düzenlenen renkli davette buluşan misafirlerin Boyner Now ile sipariş verdikleri ürünler, 90 dakika içinde bulundukları lokasyona ulaştırıldı. “Önce dene, tamamsa öde” vizyonuyla yola çıkan Boyner Now ile hızlı bir şekilde istedikleri parçalarla yaz alışverişini tamamlayan misafirler keyifli ve eğlenceli anlar yaşadı.

İlgili Haberler