SON DAKİKA

MagazinManşetModa

35. Yılını Davet ile Kutladı!

Yves Rocher, İkonik Serisi Monoi de Tahiti’nin 35. Yılını Bodrum’da Keyifli Bir Davet ile Kutladı!

TUĞÇE GÜREŞÇİ

Yves Rocher Türkiye, en sevilen ikonik serisi Monoi de Tahiti’nin 35.yıl kutlaması için bir davet gerçekleştirdi. Momo Bodrum’da gerçekleşen davette, Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları uzmanları tarafından doğaya saygılı olarak üretilen Monoi Serisi’nin ikonik ürünleri, eşsiz formülü ve kokusu keşfedildi.

IŞIL REÇBER

Keyifli davete moda ve cemiyet dünyasından Dila Tarkan, Fırat Çelik, Işıl Reçber, Eda Zamanpur, Bengi Kurtcebe, Ece Vahapoğlu, Şebnem burcuoğlu, Burcu Şendir, Didem Bağrıaçık, Elif Çürüksulu ve Sara Benun gibi isimler katıldı

ASLI KIVANÇ

1988’de doğan Monoi’lerle aynı tasarıma sahip 35. yıl özel ambalajlarının misafirler tarafından keşfedildiği buluşmada sahilin, kumun ve denizin keyfi ışıltılı özel yaz serisi Yves Rocher Monoi ile çıkartıldı.

BENGİ KURTCEBE

Nemlendirme, onarma ve yumuşatma özelliği ile devrim yaratan Tahiti Monoi; Tropikal ada esintisini yıl boyunca hissetmek isteyenler için Yves Rocher Botanik Uzmanları tarafından özel olarak geliştirildi.

DİDEM BAĞRIAÇIK

Paraben, sülfat ve sabun içermeyen özel seri, %94’ten fazla doğal içeriği ile cilde saygılı bir bakım sunuyor. Fransız Polinezyasından elde edilen Tahiti Monoi %100 geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen geri dönüştürülebilir plastik ve cam ambalajları ile aynı zamanda vegan olan doğaya duyarlı yaklaşıyor.

GÖKÇE GÜREŞÇİ

Seri karşı konulamaz kokusu, parıltılı ürünleri ve yenilikleri ile yaz ürünlerinizin yıldızı olmaya devam ediyor!

DURU KARABACAK – BURCU ŞENDİR

İlgili Haberler