SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşet

Can Bonomo ve Nova Norda  Festival Tadında Konserlerle YBY Woods Sahnesinde

İstanbul’un en büyük sahnesinde, gökyüzünün altında eşsiz bir konser deneyimi sunan YBY Woods, Can Bonomo ve Nova Norda’yı ağırlıyor. Şarkıları ve dansları heyecanla beklenen Can Bonomo ve Nova Norda, 21 Temmuz akşamı İstanbul’un en büyük sahnesinde art arda konser vermeye hazırlanıyor. 

Konserden festivale, tiyatrodan spora birçok kültür, sanat ve eğlence deneyimlerini bir arada yaşatmaya odaklanan YBY Woods, müzikseverlerin heyecanla beklediği konserlerine tüm hızıyla devam ediyor. YBY Woods; Kemerburgaz Kent Ormanı’nda, gökyüzünün altında, İstanbul’un en büyük sahnesinde Can Bonomo ve Nova Norda’yı ağırlıyor.

 

Sesi ve danslarıyla son dönemde gençlerden büyük ilgi gören Nova Norda, 21 Temmuz Cuma günü saat 19.00’da sevenleriyle buluşuyor. Bu renkli konserin ardından sahne enerjisi, akıllarda kalan şarkılarıyla heyecanla beklenen Can Bonomo saat 21.00’de sahne alıyor. Müzikseverleri şarkıları hep birlikte söylemeye davet eden YBY Woods, etkinlikleri ve konserleriyle misafirlerine orman havasında yeni deneyimler yaşatmaya hazırlanıyor.

 

21 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek YBY Woods Can Bonomo & Nova Norda konseri ve eğlenceli aktiviteler için biletler Biletix, passo.com.tr, biletinial ve bubilet platformlarında satışa sunuldu.

 

YBY Woods ayrıcalıklarıyla misafirlerine eşsiz bir deneyim sunuyor

Konserlerden önce insanları keyifli aktivitelerin beklediği YBY Woods her gün kapılarını 15.00’te açıyor; 7’den 70’e herkes için ormanın içinde eğlenceli bir gün sunuyor. 0-12 yaş arası için girişin ücretsiz olduğu YBY Woods’a dileyenler kendi sandalyesini, içeceğini, can dostu evcil hayvanını da yanında getirebiliyor. Ailesiyle, arkadaşlarıyla doğanın, ormanın içinde gönlünce güzel vakit geçirebiliyor.

 

Yaşadıkları deneyimin insanları ve insanların içinde bulundukları toplulukları pozitif biçimde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

İlgili Haberler