SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetYaşam

Rihanna’dan hamilelik pozları

Rihanna’dan hamilelik pozları

ASAP Rocky ile birlikteliğinden ikinci çocuğuna hamile olan Rihanna, 152 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni hamilelik pozlarını yayınladı. Yeni koleksiyonunun kendisi tanıtan şarkıcı, sosyal medyayı salladı.
Rihannadan hamilelik pozları

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan ve gerçek adı Robyn Rihanna Fenty olan Rihanna, geçtiğimiz yıl ilk bebeğini beklediğinin müjdesini vermişti. 13 Mayıs 2022’de doğum yapan şarkıcı, erkek bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almıştı.

İLK PAYLAŞIM

Hamilelik sürecinde tarzıyla çok konuşulan Rihanna, sır gibi sakladığı oğlunun yüzünü önceki aylarda ilk kez paylaşmıştı. Rihanna ve ASAP Rocky’nin bebeğini görenler; “Küçük ASAP yapmışlar” ve “Babasının kopyası” gibi yorumlarda bulunmuştu.

Rihannadan hamilelik pozları

 

İKİNCİ BEBEĞİNE HAMİLE

Barbadoslu şarkıcı, 12 Şubat’ta ise Super Bowl devre arasındaki performansında hayranlarını şoke eden haberi vererek; ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu.

Rihannadan hamilelik pozları

 

İÇ ÇAMAŞIRLI POZLARINA BEĞENİ YAĞDI

35 yaşındaki Rihanna, kendi markasının yeni kampanyası için kumaşlarla dolu odada pozlar verdi. Rihanna ikinci çocuğunu beklerken büyüyen karnıyla giydiği pembe iç çamaşırlarını sosyal medyada paylaşınca hayranlarından çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

Rihannadan hamilelik pozları

İlgili Haberler