SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkÜst Manşet

Bu fotoğraftaki ünlüyü tanıdınız mı?

Bu fotoğraftaki ünlüyü tanıdınız mı?

Hüsnü Şenlendirici’nin 10 yaşındaki fotoğrafına bakanlar ünlü klarnetçiyi tanımakta zorluk çekiyor.

Şu sıralar ekranlarda ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programı ile boy gösteren ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, hastalığı nedeni ile bıçak altın yattıktan sonra dinlenme sürecine geçmişti. İki çocuk babası olan ve bağırsak kanserine yakalanan Hüsnü Şenlendirici’nin, 10 yaşındaki fotoğrafına bakanlar ünlü klarnetçiyi tanımakta zorluk çekiyor.

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın ulaştığı fotoğraf 1986 yılında çekilmiş. Bir konser sırasında çekilen fotoğrafta ünlü klarnetçi yine harikalar yaratıyor. 10 yaşında olmasına rağmen birçok ünlü sanatçıya klarnet çalan Şenlendirici o zamanlardan ünlü bir sanatçı olacağını göstermiş. O dönemde dereceli gözlükleri ile dikkst çeken ünlü klarnetçinin şimdilerde gözlük takmaması dikkat çekti. O dönemin sanatçılarından Melehat Pars’a klarnet çalan Şenlendirici başka bir çok sanatçıya da klarneti ile eşlik etmiş.

Sibel Can ve Hakan Altun ile birlikte yer aldığı programda izleyicinin kulaklarının pasını silen Hüsnü Şenlendirici’nin, yeniden ne zaman sahnelere döneceği ise merak konusu oldu.

İlgili Haberler