SON DAKİKA

Diyet & BeslenmeKültür & SanatMagazinManşetModaSağlık

Türkiye Altın Nar Ödülleri Sahiplerini Veriliyor.

Türkiye’nin prestijli sanat ve medya etkinliklerinden biri olan Altın Nar Ödülleri, 22 Haziran Perşembe günü Doubletree by Hilton Otel Piyalepaşa’da gerçekleştirilecek muhteşem bir törenle sahiplerini bulacak.

Bu yılki organizasyonunun sunuculuğunu, sevilen isimler Gökay Kalaycıoğlu ve Ece Gürsel üstlenecek. Törenin organize edilmesi ise deneyimli organizatör Mine Kızılalev tarafından gerçekleştiriliyor.

Altın Nar Ödülleri töreninde birbirinden değerli isimler, sanat ve medya dünyasının en iyileri olarak takdir edilecek. Bu yıl, ünlü yapımcı Oktay Atasoy da Elite Dergisi ile yılın en iyi dergisi ödülünü alacak. Oktay Atasoy, başarılı çalışmaları ve derginin etkileyici içeriğiyle, yayıncılık sektöründeki liderliğini bir kez daha kanıtlamış olacak.

Altın Nar Ödülleri, Türkiye’nin en yetenekli sanatçılarına ve medya profesyonellerine hak ettikleri takdiri sunmayı amaçlıyor. Bu ödüller, müzik, sinema, televizyon, moda ve daha birçok kategorideki üstün başarıları kutluyor. Tören, sektördeki başarılarıyla dikkat çeken isimleri bir araya getirerek, sanat ve medya dünyasında birçok ilham verici çalışmanın teşvik edilmesine de katkı sağlıyor.

İlgili Haberler