SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşet

ANDY SHOW’un dünya prömiyeri Antalya’da gerçekleştirildi

ANDY SHOW’un dünya prömiyeri Antalya’da gerçekleştirildi

Akrobatları, özel sahne efektlerle oluşturulan muhteşem ambiyansı ve sıra dışı koreografisi ile dikkat çeken, sanat, teknoloji ve gurme gastronomi kültürünün bir arada harmanlandığı ANDY SHOW’un dünya prömiyeri Antalya’da gerçekleştirildi.

Gösteriye entegre olarak hazırlanmış gastronomi sunumu ile de bugüne dek Türkiye’de görülmemiş bir konsept sunan Cosmos Theatre’da izleyici karşısına çıkan Andy Show’un prömiyerine sanat ve iş dünyasının da aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

MERVE ÖZKAYNAK

Performans sanatları türleri ve teknolojinin bir araya geldiği müzikli tiyatro gösterisi Andy Show’un dünya prömiyeri, Antalya’da Kilit Grup bünyesinde açılan, eğlence ve gastronomiyi bugüne dek görülmemiş bir konsept ile birleştiren yeni nesil gösteri merkezi Cosmos Theatre’da gerçekleştirildi.

TUBA ÜNSAL

Cosmos Theatre için özel olarak hazırlanan Andy Show’un görkemli prömiyerine turizm, sanat ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı.

MEHMET TURGUT

TURİZM VE GÖSTERİ DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK

Profesyonel dansçıların gösterileri ve basın röportajları ile birlikte kokteyl eşliğinde başlayan renkli gecede, usta oyuncular Neslihan Yeldan, Ece Özdikici, Tuba Ünsal, Akasya Asıltürkmen, Yalçın Hafızoğlu, müzisyen Keremcem, komedyen Kaan Sekban, akademisyen-yazar Prof. Dr. Uğur Batı, ünlü programcı ve sunucu Murat Güloğlu, duayen gazeteciler Ali Eyüboğlu, Barbaros Tapan, fotoğrafçı ve yönetmen Mehmet Turgut, dijital içerik üreticileri Merve Özkaynak, Sebile Ölmez, Ezgi Kasapoğlu ve Önder Tepe’nin de aralarında bulunduğu çok sayıda önemli isim bir araya geldi.

SEBİLE ÖLMEZ – ÖNDER TEPE- EZGİ KASAPOĞLU

Turizm ve iş dünyasının öncü isimlerinden Kilit Grup bünyesindeki Nirvana Cosmopolitan Hotel’de yer alan Cosmos Theatre, sanat, eğlence, teknoloji ve gastronomiyi bugüne kadar görülmemiş bir konsept ile sunarak turizm sektörüne de yeni bir kapı aralıyor. Aerial akrobasi ve dansların eşlik ettiği şova özel olarak hazırlanmış görsel efektleriyle davetlilere interaktif bir uzay yolculuğu sunan Andy Show, performans sanatları ve gösteri dünyası adına atılan büyük bir adım olma önemini taşıyor.

KEREMCEM – HATİCE KUMALAR – UĞUR BATI

Andy karakterinin bilinmeyeni keşfetmek üzere çıktığı uzay yolculuğunun ve yaşadıklarının anlatıldığı bu görkemli şovda her biri kendi alanında en iyi olan 50’den fazla profesyonel sanatçı yer aldı. Kreatif direktörlüğü Igor Rudnik tarafından yürütülen gösterinin kostümleri Alina German, müzikleri ise Ryan Otter tarafından özel olarak hazırlandı.

İlgili Haberler