SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşetModaSağlıkYaşam

Herbalife, Türkiye’de 25. yılını iş ve cemiyet dünyası ile birlikte kutladı

Herbalife, Türkiye’de 25. yılını iş ve cemiyet dünyası ile birlikte kutladı

Herbalife, Türkiye’de 25. yılını iş ve cemiyet dünyası ile birlikte kutladı

Herbalife, Türkiye’de 25. yılını iş ve cemiyet dünyası ile birlikte kutladı

Beslenme alışkanlıklarını iyileştirme misyonuyla kurulan Herbalife, Türkiye’deki 25. yılını; iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok ismin katılımıyla düzenlenen davetle kutladı.

Herbalife’ın Türkiye’de yürüttüğü faaliyetlerin 25. yılını 1 Haziran Perşembe günü SwissotelChalet’de düzenlenen görkemli bir davetle kutlandı. Ayşegül Tuncer’in ev sahipliğinde, Herbalife Türkiye Genel Müdürü Naime Yalçın katılımıyla düzenlenen davette iş ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

Başarılarla dolu 25 yılının kazanımlarının paylaşıldığı davette, Herbalife’ın en sevilen ve en yeni ürünlerini deneme imkânı bulan davetliler, beslenme alışkanlıkları hakkında en güncel bilgileri de aldı.

Mikro girişimcilikte kadınlar fark yaratıyor

Etkinlikte yaptığı konuşmada HerbalifeInternational’ın ABD’de kurulduğu 1980 yılında bu yana hızla büyüdüğünü belirten Herbalife Türkiye Genel Müdürü Naime Yalçın, bugün 95 ülkede 11 bin girişimciyi istihdam eden büyük bir şirket olduklarını söyledi.

Türkiye’de ise en büyük başarılarından birinin kadın istihdamına sundukları katkı olduğunun altını çizen Yalçın, şöyle konuştu; “Herbalife ailesinin distribütörleri çoğunlukla kadın ve gençlerden oluşuyor. Çok dinamik, enerjik, güvenilir ve iletişim güçlü bir distribütör ağımız var. Biz onları mikro girişimci olarak konumlandırıyoruz. Mikro girişimcilikte kadınların yarattığı farkı her geçen gün daha çok görüyoruz. Kadınlar iş gücüne katıldıkça sosyal ve kamusal alanda da daha çok söz sahibi oluyor ve yalnızca ekonomide değil toplumsal gelişmeye de katkı sağlıyor.”

Kadınların iş gücüne katılımının artması için özel sektöre büyük görevler düştüğünü belirten Yalçın, “Kadınların daha çok desteklenmesi, iş gücüne katılımın başlıca hedefler arasında yer alması şart. Biz Herbalife olarak, kadın girişimcileri en önemli gücümüz olarak görüyoruz ve daha çok kadın girişimciye ulaşma hedefiyle çalışıyoruz” dedi.

Türkiye’de çalışma hayatına yeni adım atan, ek gelir sağlamak isteyen veya kariyerine doğrudan satışla devam etme kararı alan distribütörler; Herbalife bünyesinde uzmanlar tarafından sunulan eğitimlerle liderlik, girişimcilik ve beslenme gibi konularda kendilerini geliştirme fırsatı buluyor.

 

Türkiye’deki 25. yılında Herbalife’ın sevilen ve güvenilir bir marka olmasından dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Yalçın, bu başarıda distribütörler, çalışanlar ve tüketicilerinin büyük payı olduğunu belirtti.

Herbalife, kilo kontrolüne destek olan ürünleriyle öne çıktığı Türkiye pazarında; bugün beslenme, takviye gıda, aktif yaşam ürünleri, kişisel bakım ve sporcu beslenmesine kadar pek çok farklı ürün portföyüyle tanınıyor.

Herbalife, günün beslenme trendlerine ve kaliteli yaşam anlayışına uygun olarak, ürünlerini tüketicilerin damak zevkini de ön plana alarak çeşitlendirmeye devam ediyor.

Son olarak satışa sunduğu yeni toz takviye edici gıda H24 LiftOffMax; C Vitamini, B6 ve B12 vitaminleri bakımından yüksek içeriğiyle tüketicilerden olumlu dönüşler aldı.

İlgili Haberler