SON DAKİKA

LIFE
Kültür & SanatMagazinManşet

Aile yaşantısının altından dram çıktı! Ailesiyle görüşmeyen Eylül Öztürk her şeyi anlattı

Aile yaşantısının altından dram çıktı! Ailesiyle görüşmeyen Eylül Öztürk her şeyi anlattı

Gökay Kalaycıoğlu ile 360 derece programına konuk olan sosyal medya fenomeni Eylül Öztürk, anne ve babasını narsist insanlar olduğunu ve yıllardır görüşmediklerini söyledi. Ailesiyle yaşadıklarını anlatan Öztürk, “18 yaşında beni evden kovdular. Ben nasıl anne olunmayacağını annemden öğrendim. Ben görüşmek istedim ama onlar istemedi” dedi.

 

Sosyal medya fenomenliği yaparken kendi güzellik merkezi ve kozmetik markasını kuran Eylül Öztürk, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu. Ailesiyle uzun yıllardır görüşmediğinden bahseden Öztürk, yaşadıklarıyla herkesi duygulandırdı. 

Ailesinin narsist kişiliğe sahip olduğundan bahseden Öztürk, “Annem öğretmendi onun görevi için kardeşimle beni alarak Belçika’ya götürdü. Biz 5 sene orada yaşadık babam da işi gereği Türkiye’de kaldı. Ailemden psikolojik ve fiziksel şiddet gördüm. Yaşadığım zaman bunu anlamamıştım ama sonrasında yaşadığı psikolojik sıkıntılardan dolayı yaşadıklarımı anladım. Ben kendimi bildim bileli psikoloğa hep ihtiyaç duydum. Kendimi hayata yenik hissettim. Hayata karşı hep tedirgin biriydim. Büyüyünce yaşadığım sorunların çocukluğumdan geldiğini anladım. Narsist bir aile tarafından büyütüldüm” dedi.

İlgili Haberler